Adás-vétel értékelések, amikben adrica részt vett

Oriflame Northern Beauty EDT

2018. április 25.
marcsiii1100

Adri nagyon kedves, megbízható, rugalmas és aranyos eladó, szívből ajánlom mindenkinek!:) Köszönöm a csodás illatot, szerelem lett!:D

Puma Flowing EDT

2017. október 20.
nyuszkoseriff

Köszönöm szépen! Minden rendben ment. :)

Oriflame My Little Garden EDT

2017. november 1.
gyooongyi

Adrienn nagyon gondos, kedves eladó, hálás köszönetem:-))) Minden hibátlan!

Giordani Gold Essenza

2017. augusztus 29.
ljudith78

Minden a megbeszéltek szerint zajlott, kedves, rugalmas eladó, csak ajánlani tudom! <br/>Ezúton is köszönöm a lehetőséget! 🙂

Oriflame Oasis Warm Sunset EDT

2017. március 20.
jackieddy

Nagyon kedves és segítőkész eladó, gyorsan válaszol. Ajánlom!

J. Fenzi Donna Women

2017. február 28.
jenny

Kedves, kommunikatív eladó, megbízható. A parfüm teljesen megfelelt a leírásnak és a találkozót is gyorsan összehoztuk. Csak ajánlani tudom :)

Avon Treselle Seduction

2017. január 8.
Szedres22

Egy régi vágyam teljesült ezzel a parfümmel! <br/>Adrienn kedves, közvetlen, megbízható eladó, akinek köszönhetően talán eddigi leggyorsabb vàsárlásomon vagyok túl 😊 <br/>Köszönöm!

J. Fenzi C'est La Vie EDP

2016. november 16.
bobherceg80

November 17. óta várok egy számlaszámra hiába-most november 26. este van.Az okos telefonok,webkávézók,meg a minden lakásban számítógép világában sajnos elfogadhatatlan indok számomra,hogy az eladónak állítólag nem megy az internete. <br/>Elállok a vásárlási szándékomtól.Nem várok tovább Godot-ra...

Oriflame Rose Of Dreams

Kedves ,gyors eladó 😊

Guerlain Mon Guerlain

2019. július 19.
royne

Minden a legnagyobb rendben ment: végtelenül kedves partner, akivel gördülékenyen ment az adásvétel lebonyolítása. :)

Diesel Loverdose

2018. március 19.
Mila1102

Kedves, gyors, megbízható vásárló! Köszönöm szépen! Sok****************

Zara Nuit EDT

2018. február 13.
Sehen

Kedves pontos megbizható partner csak+++++++++ <br/>Köszönöm

Bvlgari Jasmin Noir EDP, 25 ml szatén tokban

2018. január 4.
rozuska

Minden rendben ment. Gyorsan lebeszéltük és minden a szerint ment. Adrica gyors, pontos, megbízható! Köszönöm a vásárlást!

Diesel Loverdose edp 20ml

2017. november 9.
Kedi81

Kedves,gyors és pontos vevő,köszönöm a vásárlást,remélem odaért épségben és tetszik is! :-)

Beyoncé Heat Rush EDT

2017. november 14.
HuAnita

Köszönöm a vásárlást! Gyors, megbízható, korrekt vásárló! Ajánlom Őt mindenkinek +++++

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza

2017. június 16.
Terka25

Nem ez volt a világ leggyorsabb biznisze, de minden maximálisan rendben ment. :)

Paris Hilton pakk: Can Can + Siren + Passport Paris

2017. május 10.
pomme

Szuper, megbízható vásárló, köszönöm! :)

Naomi Campbell Sunset ajándékkal!

2017. április 18.
Kittus89

Egy nagyon kedves és rugalmas vásárlóval sikerült "találkoznom" a személyében. Az eladás során minden rendben ment és bátran merem ajánlani bárkinek! <br/>++++++++

Calvin Klein Escape

2017. április 5.
tundur

Nagyon kedves, aranyos, pontos, gyors vásárló. :) Jó szívvel ajánlom mindenkinek! :)