Best of Beauty 2019

Adás-vétel értékelések, amikben andrea91 részt vett

Zoya PixieDust Körömlakk

ursus

Ismét csodás termékeket kaptam az egyik kedvsebb kremmanias partnertől :) <br/>Meleg szívvel ajánlom az eladót. Ezer csillag!!!

OPI Liquid Sand Körömlakk

Csodacsomagot kaptam, köszönöm szépen (:

Tom Ford Black Orchid EDP

2019. július 7.
Terka25

Andival oda-vissza üzletelünk, már mondhatom talán, hogy rendszeresen. Természetesen most is minden rendben volt, tökéletes partner. <br/>Köszönöm

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló

2019. július 4.
aidanne

Nagyon szepen koszonom ezt a jo kis termeket :) Andi kedves volt es korrekt, meg egy ajandekkal is meglepett. Orulok, hogy talalkoztunk! :)

1500 - MAC Huggable Lipcolour

2019. június 30.
homonnaizs

Rendben volt minden , ajánlom!

Zoya Stassi

Andi0415

Remélem tetszeni fog 😊

Olfactive Studio Still Life in Rio EDP

mikkamakka75

Kedves kommunikatív vevő, szívesen ajànlom :)

Lush Karma Parfüm (régi)

2019. június 30.
Kedi81

Kedves és megbízható vevő,jó szívvel ajánlom,köszönöm szépen a vásárlást,használd sok örömmel!!!:-)

Cupcake Polish Körömlakk /MAGIC

2019. július 6.
Myrtle

1000 Ft - Anastasia Beverly Hills Stick Foundation

Gaborlifestyle

Drága Andrea nagyon kedves, gyors és megbízható vásárló. Most is tökéletes kommunikációt kaptam, nagyon elégedett vagyok. Mindenkinek szívből ajánlom!+++++ 5*****

1000 Ft - Natasha Denona eyeshadow single

1000 Ft - Too Faced Better Than Sex Mascara