Adás-vétel értékelések, amikben Asianlover részt vett

Valentino Valentina Myrrh Assoluto

2018. november 10.
Bélabá

Kedves, gyors, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a finom illatot! :)

Michael Kors Wonderlust Eau Fresh EDT

2018. október 31.
Feherzsofia

Koszonom szepen ezuton csere bere biznisz volt minden rendben ment. Totalisan gyors megbizhato kedves partner."-)

Angel Muse EDT üveg vagy fújós

2018. október 28.
Parfuwoman

Zsuzsi nagyon kedves ,kommunikatív és rugalmas eladó ,gyorsan megkaptam a terméket,ami szuper minőségű. Imádom a parfümömet már most ,nagyon örülök neki,ajándékot is kaptam . Köszönöm :)

3 db jól kinéző parfümszóró

2018. október 25.
Melani79

Tényleg jól kinéző üvegeket kaptam. :-) Szépek, az eladó pedig megbízható és kedves.

Escada Taj Sunset 2017-es

2018. október 20.
silence

Egy tündéri kedves illatmániást ismertem meg Zsuzsi személyében, örülök, hogy Nála vásárolhattam, köszönet mindenért! :-)

Benefit The POREfessional Primer Mini 7.5 ml

2018. október 14.
erika81

Természetesen minden a legnagyobb rendben ment! Gyors, megbízható eladónak tartom. A termék 100%-ban megfelelt a leírtaknak! Nagyon köszönöm az ajándékot is! :)

Britney Spears Fantasy

2018. október 14.
orsolyacsics

Ha jol emlèkszem már másodszor vásárolok Zsuzsitól.Mint első alkalommal,most is zökkenő mentesen ment minden.Gyorsan reagál az üzenetekre,rugalmas,mebizhato.Kifogástalan ès persze eredeti termèkekkel!Ajánlom mindenkinek!

Lancôme Trésor Midnight Rose

2018. október 4.
Huncuska

Nem valósult meg az eladás....a vétel. 😒

Mugler Angel Muse EDT 50 ml + ajándék Clinique mini rúzs

2018. szeptember 28.
gyik

Megbízható, kedves eladó.

Kiko High Pigment Wet And Dry Eyeshadow 37

2018. szeptember 30.
PinkMcFreeze

Gyönyörű szìne van élőben! (: 💎💄Zsuzsit mindenkinek szìvből ajánlom, mert nagyon kedves, cuki, rendes, megbízható, korrekt eladó! 🙂 Remélem még találkozunk! 😘

Montale Wild Pears

2019. december 3.
KszHilda

Kedves,gyors, kommunikatív partner!

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

2019. november 2.
royne

Nagyon kedves, kommunikatív, és az üzletet gyorsan lebonyolító Km-ás partner. Nagyon szépen köszönöm a vásárlást, használd örömmel az illatot <3 Szeretettel ajánlom mindenkinek! :)

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

2019. október 8.
KittiASzuperpocok

Minden a legnagyobb rendben ment. Koszonom szepen 😊

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP

2019. szeptember 9.
Colette221

Minden rendben ment. Nagyon kedves, kommunikatív és pontos vásárló! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom őt.

Estée Lauder Daywear Advanced Multi-Protection Creme Anti-Oxidant Creme SPF15

2019. augusztus 22.
ljudith78

Minden a megbeszéltek szerint zajlott, Zsuzsi nagyon kedves, rugalmas cserepartnernek bizonyult, ezúton is köszönöm a cserét 😊

Bvlgari SPLENDIDA IRIS D`Or

2019. július 2.
Kriszti67

Kedves,gyors,megbízható partner!Minden flottul ment.Nagyon szépen köszönöm Neked!🌼

Lolita Lempicka LolitaLand 40 ml

2019. június 24.
nidus

Nagyon kedves, pontos és megbízható vevô, szívbôl ajánlom! Örülök, hogy találkozhattunk! 🙂🙂🙂

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP - új

2019. június 11.
Timmon

Nagyon kedves, gyors és megbízható vásárló. Most is minden tökéletesen ment. Mindenkinek szívből ajánlom!+++++

KERESEM ÜVEGÉBEN Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP

2019. július 1.
laracroft

Nagyon-nagyon szépen köszönöm, igaz, itt fordítva voltunk, én voltam a vásárló, és már a világ egyik legboldogabb parfümtulajdonosa! Köszönöm még egyszer!

Glow Recipe Watermelon Glow Sleeping Mask

2019. június 5.
zalla

Minden rendben ment. Megbízható vevő. Köszönöm szépen a lehetőséget!