Adás-vétel értékelések, amikben Asianlover részt vett

Cacharel Yes I Am EDP & Juliette Has A Gun Sunny Side Up

2018. július 5.
zsazsi1

Kedves és gyors eladó, gondosan csomagolt kiváló termék, ajánlom őt mindenkinek :-) <br/>

3.900 Ft Britney Spears Sunset Fantasy 90 milli

2018. július 11.
oszandii95

Ajánlom mindenkinek. Gyors,korrekt,kedves:)

Hermès Un Jardin Sur Le Nil üveg vagy fújós

Perszida

Nagyon kedves, figyelmes eladó Asianlover , mindenkinek szeretettel ajánlom. Gyorsan megkaptam a rendelésem, és még ajándékot is kaptam! :)

Moschino Pink Bouquet

Perszida

Figyelmes, kedves profi eladó! Gyorsan és pontosan megkaptam a parfümöket. <br/>Szeretettel ajánlom Őt!

The Body Shop Fidzsi-Szigeteki Lótuszvirág Parfüm Olaj

Perszida

Nagyon kedves, figyelmes partner, szeretettel ajánlom mindenkinek! A meglepetés ajándékot nagyon köszönöm!

Valentino Donna Rosa Verde EDT fújós

2018. június 15.
KovacsEszti

Nagyon kedves és profi eladó, csak ajánlani tudom Asianlovert! A csomagom is nagyon gondosan volt elkészítve és a rendelt illat is fantasztikus. 5* <br/> <br/>Köszi megegyszer! :)

3 Clarins Anti Aging minta

2018. június 29.
Sushi

Nagyon köszönöm! Kifogástalanul és gyorsan megérkezett a kis csomagom, meglepetésekkel!!! <3

2 db üveg roll-on

2018. július 2.
havana74

Újabb szállítmány érkezett Zsuzsitól, aki ismeri a gondos csomagolás trükkjeit. ;-) Köszönöm a gyorsaságot, kedvességet, csakis ajánlani tudom Őt, mint eladót. :-)

Thierry Mugler Angel Muse EDT

2018. május 27.
hedera97

Rendben volt minden.Köszönöm szépen.Ajánlom mint eladót.

Kiko pirosító ecset

2018. június 19.
Sushi

Koszonom szepen, megerkezett az ecset, gyonyoru, kifogastalan allapotban es meg pici aranyos ajit is kaptam hozza. 🥀 Megbizhato elado, ajanlom jo szivvel!!! :)

Montale Wild Pears

2019. december 3.
KszHilda

Kedves,gyors, kommunikatív partner!

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

2019. november 2.
royne

Nagyon kedves, kommunikatív, és az üzletet gyorsan lebonyolító Km-ás partner. Nagyon szépen köszönöm a vásárlást, használd örömmel az illatot <3 Szeretettel ajánlom mindenkinek! :)

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

2019. október 8.
KittiASzuperpocok

Minden a legnagyobb rendben ment. Koszonom szepen 😊

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP

2019. szeptember 9.
Colette221

Minden rendben ment. Nagyon kedves, kommunikatív és pontos vásárló! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom őt.

Estée Lauder Daywear Advanced Multi-Protection Creme Anti-Oxidant Creme SPF15

2019. augusztus 22.
ljudith78

Minden a megbeszéltek szerint zajlott, Zsuzsi nagyon kedves, rugalmas cserepartnernek bizonyult, ezúton is köszönöm a cserét 😊

Bvlgari SPLENDIDA IRIS D`Or

2019. július 2.
Kriszti67

Kedves,gyors,megbízható partner!Minden flottul ment.Nagyon szépen köszönöm Neked!🌼

Lolita Lempicka LolitaLand 40 ml

2019. június 24.
nidus

Nagyon kedves, pontos és megbízható vevô, szívbôl ajánlom! Örülök, hogy találkozhattunk! 🙂🙂🙂

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP - új

2019. június 11.
Timmon

Nagyon kedves, gyors és megbízható vásárló. Most is minden tökéletesen ment. Mindenkinek szívből ajánlom!+++++

KERESEM ÜVEGÉBEN Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP

2019. július 1.
laracroft

Nagyon-nagyon szépen köszönöm, igaz, itt fordítva voltunk, én voltam a vásárló, és már a világ egyik legboldogabb parfümtulajdonosa! Köszönöm még egyszer!

Glow Recipe Watermelon Glow Sleeping Mask

2019. június 5.
zalla

Minden rendben ment. Megbízható vevő. Köszönöm szépen a lehetőséget!