Adás-vétel értékelések, amikben Asianlover részt vett

5 db üveg roller-pearl

2018. június 13.
havana74

Köszönöm, megkaptam.

Insolence + Insolence eau Glacée

2018. június 11.
Mandel

Nagyon kedves, gyors és megbízható eladó! Köszönöm szépen ezt a csodás illatot <3 !!

Hermès Un Jardin Sur Le Nil fújós

2018. május 9.
isobel

Könnyen egyeztettünk időpontot, rugalmasan ment az adás-vétel. A termékkel is elégedett vagyok :)

Biotherm Biosource Arclemosó

2018. június 1.
Fiorentina

Most is csak azt mondhatom, mint korábban: tökéletes termék tökéletes Eladótól!

Thierry Mugler Angel Muse EDT

2018. május 16.
0808

Minden ok volt! szeretettel ajánlom********

Jean Paul Gaultier Scandal

2018. május 22.
budaikrisztina11

Bár mindenki ilyen lenne mint Ő! Nagyon kedves,nagyon korrekt, segítőkész, és kommunikatív! Szívből ajánlom őt mindenkinek remélem lesz még szerencsém hozzá! Nagyon szépen köszönöm a kedvességet, a gyorsaságot, a korrektséget! :)

A nőies illat 3 arca: 3 gyári minta: Serge Lutens Nuit De Cellophane, Aura, Mon Guerlain Florale

2018. május 12.
Erina

Nagyon kedves, gyors eladó. Csodás illatokat kaptam. Köszönöm szépen 😊 Remélem még találkozunk 😉

Thierry Mugler Angel Muse EDT

2018. május 9.
Kremcica

Isteni finom illatot kaptam, nagyon köszönöm. <3 Zsuzsi nagyon kedves, gyors eladó mindenkinek szívből ajánlom. :)

Kenzo World Intense 50 ml nagyon kevés hiánnyal

2018. május 1.
Kicsivero

Megbizható,kedves km-es.Csak ajánlani tudom :)

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP 50 ml kép szerinti mennyiség + ajándék fényvédőkrém minta

2018. május 6.
Szilvia0424

Köszönöm szépen a villámgyors szállítást! 2 napon belül megérkezett a parfüm bombabiztos csomagolásban. Kedves és segítőkész eladó, mindenkinek szívből ajánlom! :)

Montale Wild Pears

2019. december 3.
KszHilda

Kedves,gyors, kommunikatív partner!

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

2019. november 2.
royne

Nagyon kedves, kommunikatív, és az üzletet gyorsan lebonyolító Km-ás partner. Nagyon szépen köszönöm a vásárlást, használd örömmel az illatot <3 Szeretettel ajánlom mindenkinek! :)

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

2019. október 8.
KittiASzuperpocok

Minden a legnagyobb rendben ment. Koszonom szepen 😊

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP

2019. szeptember 9.
Colette221

Minden rendben ment. Nagyon kedves, kommunikatív és pontos vásárló! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom őt.

Estée Lauder Daywear Advanced Multi-Protection Creme Anti-Oxidant Creme SPF15

2019. augusztus 22.
ljudith78

Minden a megbeszéltek szerint zajlott, Zsuzsi nagyon kedves, rugalmas cserepartnernek bizonyult, ezúton is köszönöm a cserét 😊

Bvlgari SPLENDIDA IRIS D`Or

2019. július 2.
Kriszti67

Kedves,gyors,megbízható partner!Minden flottul ment.Nagyon szépen köszönöm Neked!🌼

Lolita Lempicka LolitaLand 40 ml

2019. június 24.
nidus

Nagyon kedves, pontos és megbízható vevô, szívbôl ajánlom! Örülök, hogy találkozhattunk! 🙂🙂🙂

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP - új

2019. június 11.
Timmon

Nagyon kedves, gyors és megbízható vásárló. Most is minden tökéletesen ment. Mindenkinek szívből ajánlom!+++++

KERESEM ÜVEGÉBEN Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP

2019. július 1.
laracroft

Nagyon-nagyon szépen köszönöm, igaz, itt fordítva voltunk, én voltam a vásárló, és már a világ egyik legboldogabb parfümtulajdonosa! Köszönöm még egyszer!

Glow Recipe Watermelon Glow Sleeping Mask

2019. június 5.
zalla

Minden rendben ment. Megbízható vevő. Köszönöm szépen a lehetőséget!