Adás-vétel értékelések, amikben Asianlover részt vett

Dior J'adore EDP

2019. december 5.
Anett0721

Zsuzsi nagyon kedves, figyelmes (személyre szabott ajándékot küldött mert emlékezett mit szeretnék kipróbálni) és megbízható eladó, jó szívvel ajánlom. <br/>Itt is köszönöm és nagyon boldog ünnepeket :)

Givenchy L'interdit EDT

2019. december 3.
skin

Megbízható, gyors és kedves eladó. Köszönöm a mintákat is . Csak ajánlani tudom.

Fùjòs! Cartier Baiser Vole Lys Rose EDT

2019. november 5.
Burya

Nagyon kedves, kommunikatív, szuper gyors eladó, kifogástalan terméket kaptam bombabiztos csomagolásban. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm a finom illatokat! :)

Üveges vagy fújós: Van Cleef & Arpels Santal Blanc EDP

2019. november 3.
phoenix

Kedves, megbízható, gyors eladó. Ajánlom :)

Üveg vagy fújós! Shiseido Rising Sun EDT

2019. november 4.
Villango

minden fullosan gyors és egyszerű volt az adásvételben :) és nagyon köszönöm a kis ajándékot is mellé

3 fèrfi minta

2019. október 18.
nonika92

Minden rendben ment batran ajanlom mindenkinek!😊

Fújós! Van Cleef & Arpels Santal Blanc EDP

phoenix

Kedves és gyors eladó, még ajándék mintát is kaptam. Ajánlom!! :)

Midnight Shimmer Michael Kors For Women

aliamia

Pontos, kedves, megbízható eladó! A parfüm teljesen megfelelt a leírásnak! Köszönöm szépen! :)

Üveges! Yves Saint Laurent Libre EDP

Cloudberry

Minden a legnagyobb rendben ment, Zsuzsi nagyon kedves, kommunikatív, gyors eladó, mindenkinek ajánlom! :)

Fújós! Givenchy L'interdit EDT

Hedonist78

Csodás termék, kedves, kommunikatív eladó.

Valentina Myrrh Assoluto +Assoluto

2018. április 5.
Nina29

Gyors és nagyon kedves vevő csak is ajánlani tudom :) Köszönöm

Guerlain Insolence eau Glacée

2018. március 22.
Kedi81

Már nem az első közös üzletünk volt,most is minden pontosan és gyorsan történt,mint eladóként mint vevőként tökéletes Krémmániás,jó szívvel ajánlom,köszönöm a vásárlást,remélem hamarosan újra “összefutunk”!!!!😊

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP

2018. február 18.
tundur

Zsuzsika egy tündér! Kedves, türelmes, nagyon közvetlen, kommunikatív vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek! ++++++++

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

2018. február 12.
davincsike

Kedves és rugalmas vásárló, gyorsa meg tudtunk egyezni. Köszönöm a vásárlást és jó használatot :)

Csere is! :) - Thierry Mugler Innocent Secret

2018. február 18.
Luna1024

Ez már nem az első találkozónk volt Zsuzsival, és mint mindig, most is minden maximális rendben zajlott. :) Nagyon kedves, közvetlen, szimpatikus és persze megbízható lány, jól el is tudtunk beszélgetni. :) Minden rendben zajlott, remélem még találkozunk, és jó szívvel ajánlom Őt másoknak is! :)

Prada Luna Rossa Eau Sport EDT

2018. január 26.
Delizizi

Megbízható, kedves vevő, köszönöm szépen a vásárlást ! :)

Givenchy Hot Couture EDT

2018. január 24.
csakmoni

Gyors, korrekt, kedves krémmániás, szívesen ajánlom.

AKCIÓ Biobaza Honey Kiss Természetes Dezodor - 50 ml

2018. január 7.
minaya

Sikeres adás-vétel, minden rendben ment. Megbízható, gyors és pontos partner. Ajánlom! :)

Givenchy Hot Couture EDT

2018. január 4.
HuAnita

Nagyon kedves, megbízható Krémmániás. Szívből ajánlom mindenkinek +++++

Shiseido Waso mini szett

2017. december 25.
illatvarázs*

Korrekt, gyors, kedves, kommunikatív partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! +++++