Adás-vétel értékelések, amikben Asianlover részt vett

Dior J'adore EDP

2019. december 5.
Anett0721

Zsuzsi nagyon kedves, figyelmes (személyre szabott ajándékot küldött mert emlékezett mit szeretnék kipróbálni) és megbízható eladó, jó szívvel ajánlom. <br/>Itt is köszönöm és nagyon boldog ünnepeket :)

Givenchy L'interdit EDT

2019. december 3.
skin

Megbízható, gyors és kedves eladó. Köszönöm a mintákat is . Csak ajánlani tudom.

Fùjòs! Cartier Baiser Vole Lys Rose EDT

2019. november 5.
Burya

Nagyon kedves, kommunikatív, szuper gyors eladó, kifogástalan terméket kaptam bombabiztos csomagolásban. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm a finom illatokat! :)

Üveges vagy fújós: Van Cleef & Arpels Santal Blanc EDP

2019. november 3.
phoenix

Kedves, megbízható, gyors eladó. Ajánlom :)

Üveg vagy fújós! Shiseido Rising Sun EDT

2019. november 4.
Villango

minden fullosan gyors és egyszerű volt az adásvételben :) és nagyon köszönöm a kis ajándékot is mellé

3 fèrfi minta

2019. október 18.
nonika92

Minden rendben ment batran ajanlom mindenkinek!😊

Fújós! Van Cleef & Arpels Santal Blanc EDP

phoenix

Kedves és gyors eladó, még ajándék mintát is kaptam. Ajánlom!! :)

Midnight Shimmer Michael Kors For Women

aliamia

Pontos, kedves, megbízható eladó! A parfüm teljesen megfelelt a leírásnak! Köszönöm szépen! :)

Üveges! Yves Saint Laurent Libre EDP

Cloudberry

Minden a legnagyobb rendben ment, Zsuzsi nagyon kedves, kommunikatív, gyors eladó, mindenkinek ajánlom! :)

Fújós! Givenchy L'interdit EDT

Hedonist78

Csodás termék, kedves, kommunikatív eladó.

5/10 ml fújós! :) - Guerlain My Insolence EDT

2017. október 28.
Luna1024

Nagyon kedves, extragyors, kommunikatív és megbízható partner, az adás-vételt szupergyorsan lebonyolítottuk. :) Minden rendben ment, elégedett vagyok, és jó szívvel ajánlom Őt másoknak is! :)

Escada Moon Sparkle for Women

2017. szeptember 15.
csipihusi

Zsuzsi villámgyors, kedves,pontos vevőm volt. Nagyon sok *******************. Ajánlom Őt.