Adás-vétel értékelések, amikben ayse részt vett

Oriflame Giordani Gold Heritage Bronzosító Gyöngyök Kompaktban

2018. július 30.
gyik

Eddig még a vétel jóváhagyása sem történt meg, pedig heteket vártam. Nem tudom mi a baj.

Real Techniques Ecsetek 2300ft

2018. július 26.
cseri88

Tévesen ütöttem le a terméket :)

The Body Shop Highlighting Dome Honey Bronze

2017. november 18.
Myrtle

Sajnos a megbeszélt találkozón nem jelent meg, majd többszöri megkeresésemre sem kaptam választ. <br/>Bár régebben abszolút pozitív tapasztalataim voltak Ayse-sel, ezúttal nem tudok más értékelést adni.

Zoeva Rose Golden Blush Palette

2017. november 14.
g.rozsa

Minden rendben ment. Szívből ajánlom mindenkinek.

Jessup ecsetek

2017. szeptember 8.
Minocska

Sajnos úgy kellett értelmeznem, hogy elállt a vásárlástól, mivel több, mint 2 <br/>1 hónapon át nem válaszolt egyetlen e-mailemre sem. Többször megpróbáltuk összehozni az adás-vételt, akkor sikertelen volt sajnos, utána már nem értem el. Ezt ilyen formában sajnos nem tudom mire vélni. :( Korábban többször sikeresen üzleteltünk, egyébként egy nagyon kedves vásárló, elfogadtam volna a "nem"-et. Remélni tudom, hogy nem valami gond történt, hanem csak nem kívánta fenntartani a vásárlási szándékot.

C.O. Bigelow - Rose Salve

2017. szeptember 22.
legallybrunette

Azért adok 3 csillagot és nem egyet, mert abban én is ludas vagyok, hogy belementem az általam a termékeimnél megadott találkozóhelyen és időn kívül olyanba, amit nehezen tudtam megoldani, emiatt hetekig elhúzódott a cserénk. <br/> <br/>De a kommunikáció nem miattam akadozott, hiába kértem kétszer is a telefonszámát, hogy szólni tudjak a találkozó napján, mert az első talink azért hiúsult meg, mert az emailemet későn olvasta el. <br/> <br/>Bármi konkrétumot kérdeztem (pl. pontosan hol talizzunk, mert a Keleti azért elég nagy, vagy hogy megfelel-e neki, ha félórával előtte felhívom, mert sajnos a munkám rapszodikus, de hamar odaérek) sosem kaptam rá rendes választ, így húzódott csak minden. Mintha nem egy nyelvet beszélnénk, nem arra válaszolt, amit kértem vagy kérdeztem, kb. annyit tudtam meg, hogy hánytól hányig ér rá... <br/>Megírtam, hogy kérem, vegyük tárgytalannak az egészet, mert így ennek semmi értelme, sajnálom, ha megbántva érzi most magát, de akiből úgy kell kihúzni minden infót harapófogóval és nem az a célja, hogy lehetőleg hamar elintézzük a dolgot, én azzal nem szeretnék csereberélni. <br/>Nem ajánlom. <br/>

Real Techniques fine liner brush

2017. szeptember 6.
VanityFair

Az adásvétel nem jött létre, a kezdeti ígéretes kommunikáció megszakadt az eladó részéről.

Dior Blush teszter

2017. augusztus 23.
Manacica

Minden rendben volt, kedves elado

e.l.f. ultimate blending brush

2017. augusztus 10.
VanityFair

Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm!

eBay Brush Egg

2017. augusztus 30.
fanniblue

Minden rendben ment. Köszönöm! :)))

Zoeva Cocoa Blend Highlight Paletta

2019. október 14.
zalla

Minden rendben ment. Köszönöm szépen ismét a lehetőséget!

Revolution Skin Kiss Highlighter

2019. május 31.
Ralynna

Gyorsan leegyeztettünk mindent, több termékes eladás volt

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

2019. május 26.
Ralynna

Ennèl a terméknél végül nem jött létre az adás-vétel, de 2 másiknál igen, minden rendben volt.

BH Cosmetics Carli Bybel 14 Color Eyeshadow & Highlighter Palette

2019. május 28.
Ralynna

Megtörtént az eladás, minden tökéletesen rendben ment. 😊

I Heart Makeup Bleeding Heart Highlighter

2019. január 8.
PinkMcFreeze

Sajnálom, de ne haragudj, nem szeretnék pár hétnél tovább várni, hogy visszaìrj nekem. Az eleje ìgéretesen indult, aztán lebetegedtél, de ott meg is állt a kommunikáció. Tudod, még egy nem kérem vagy meggondoltam magam szitut is gond nélkül elfogadok, mert nekem is jöttek közbe dolgok, amelyek meghiúsìtottak nem is egy üzletet. Nem tudlak ajánlani, minden jó indulatom és kedvességem ellenére sem ☹

MakeUp Revolution Golden Sugar Paletta

2018. december 11.
domcsismiracle

Minden rendben ment. :)

I Heart Makeup Unicorn Heart Highlighter

2018. szeptember 18.
koalace

Kedves, közvetlen, gyors, pontos, megbízható vevő! Szívből ajánlom mindenkinek!

MAC Rúzs/Szájfény

2018. június 24.
herakut

Kedves volt nagyon, és az üzlet teljesen zökkenőmentesen ment. :)

Naked3 Ecsetkészlet Dupe

2018. május 28.
ravenclaw

Kedves, pontos, megbízható vevő hihetetlen gyors válaszadásokkal az emailekre.:)

1000 Ft Sleek Arcpír rosegold

2017. december 22.
alexandra326

Korábban már sikeresen üzleteltünk, de most sajnos nem jött össze. Nem írt nekem, én írtam, de nem reagált. 13 nap telt el, hogy leütötte a terméket.