Adás-vétel értékelések, amikben bellehercegno részt vett

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

2015. szeptember 28.
audreycoca

Nagyon elégedett vagyok. Bellehercegno nagyon kedves, segítőkész. A parfüm gondosan, körültekintően volt becsomagolva. Az üvegben található mennyiség megfelelt annak, amit előzetesen feltüntetett. Bátran ajánlom mindenkinek!

Madonna Truth Or Dare Naked

2015. szeptember 29.
angyalszív

Orsi nagyon kedves, pontos, precíz, kommunikatív partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Estée Lauder Sensuous EDP

2015. szeptember 24.
audreycoca

Kedves, pontos eladó, a termék gondosan becsomagolva.

Narciso Rodriguez For Her EDT

2015. szeptember 17.
tweety

100% pozitív! :) Orsi nagyon kedves és megbízható eladó.

L'Artisan Parfumeur Traversee Du Bosphore

2015. szeptember 11.
Lierre

Nagyon köszönöm, bellehercegnő! Kifogástalan parfümöt kaptam, hihetetlen precizitással, gondossággal becsomagolva :) Nagyon örültem a lehetőségnek és hogy megismertelek :) máskor is bizalommal vásárolok Tőled :)

Paco Rabanne Black Xs L'aphrodisiaque For Women

2015. július 12.
Aimet

természetesen csakis 5 csillagot adhatok, nagyon kedves, pontos eladó Orsi, köszönöm még egyszer :)

Thierry Mugler Alien EDP

2015. június 11.
scherbatsky

Tökéletesen ment minden, az eladó gyors és megbízható, és még ajándék mintákat is kaptam. Nyugodt szívvel ajánlom:)

Salvatore Ferragamo Tuscan Soul EDT

2015. május 30.
NoraH

Orsi egy nagyon aranyos, készséges, kommunikatív eladó, akitől nemcsak gondosan becsomagolt (nem mellesleg hibátlan) parfümöt, hanem sok-sok mosolygós percet is kaptam. Az egyik legpozitívabb adásvételemet köszönhetem Neki, így nem is kérdés, hogy ajánlom-e. :) Vásároljatok Tőle bátran!

Rochas Muse

2015. április 28.
MissJupi

Nagyon kedves, gyors, precíz eladó! Öröm volt vele üzletelni, csak ajánlani tudom!

Thierry Mugler Womanity Aqua Chic EDT

2015. március 27.
a12smuk

Végtelenül kedves,korrekt partner,jó szívvel ajánlom mindenkinek...Nagyon köszönöm Orsi :-)

Givenchy L'Interdit EDP 80 ml / képen látható

2023. február 8.
Echooo

Végtelenül kedves, pontos, megbízható vásárló, én is remélem, hogy lesz még szerencsénk üzletelni! :)

Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Essence

2021. december 31.
Laylie

Minden szuperül ment, gyors és megbízható vevő! szívből ajánlom :)

Chanel Chance Eau Vive EDT

2021. november 30.
Blanka13

Orsi nagyon kedves, gyors, határozott, pontos vevő, bátran ajánlom őt!

Lacoste Pour Femme szett

2021. október 16.
Edina1313

Kedves, megbízható, kommunikatív partner, mindenkinek ajánlom.

MAC Velvet Teddy Parfüm

2021. szeptember 5.
Verona5

Szuperkedves helyi KM-ás illatpartner, akivel tökéletes táv-közeli üzletet bonyolítottunk! :) Remélem legközelebb személyesen is találkozunk! Köszönöm még egyszer és jó illatolást kívánok! Szeretettel ajánllak! :)

*Foglalva Orsinak* Parfümcsomi:)

2021. május 5.
marcsiii1100

Orsi nagyon szuper cserepartner, szívből ajánlom! :") Köszönöm a csodálatos illatokat és a sok-sok meglepetést is! :') Remélem, hamarosan találkozunk újra! :*

Tous Silver EDT

2014. június 12.
rose

Minden rendben ment, örülök, hogy tetszik a parfüm! :)