Adás-vétel értékelések, amikben bellehercegno részt vett

Givenchy Hot Couture EDP TESTER

2024. február 3.
ursus

Minden rendben ment, mint mindig; extra kedvesség Orsi részéről. Köszönöm a csodás terméket 🎄 Maxipont ❣️

Chanel Chance Eau Vive EDT fújósok korlátozott számban

2023. október 17.
anna2020maria

Itt is köszönöm a fufut, nagyon örülök, hogy megismerkedtem az általam indokolatlanul került Chance illattal. Nagyon kedves eladó, és beszélgető társ, akinek a véleményét is öröm volt olvasni. Természetesen 5 * Szívből ajánlom!!!! :)

Givenchy Hot Couture EDP frissen átfújt 10 ml-es fújós

2023. október 16.
Abrakadabra12

Minden rendben ment, nagyon kedves, rugalmas, kommunikatív eladót ismertem meg. Köszönöm a szuper illatot! :-)

Tiffany & Co. EDP

+++++++++Szuper partner!Köszönöm:-)++++++++++

Yves Rocher Autour De Minuit EDP 100 ml

2022. április 9.
b_dori

Orsi rendkívül aranyos,gyors és megbízható. Öröm volt Vele a levelezés és az üzletkötés. :) Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Oriflame Women's Collection Sensual Jasmine EDT

2021. április 30.
marcsiii1100

Orsi szuper cserepartner, szívből ajánlom! :") Köszönöm az isteni parfümöket és a sok meglepit, annyira imádtam őket! :* Remélem, hamarosan találkozunk majd újra! :')

Madonna Truth Or Dare Naked

2020. július 30.
Alie

Nagyon kedves, gyors és informatív illatos-társat ismerhettem meg Orsi személyében. Köszönöm a hibátlan parfümöt, a kedves információt és a különleges illatmintát. Szeretettel ajánlom.Számtalan csillag és köszönet!😊 <br/> <br/> <br/> <br/>

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT

2020. február 12.
Bigris

Kedves, gyors, megbízható eladó. Az illat tökéletes, és ezúton köszönöm a mintácskát is! :-) Köszönöm szépen!

Montale Intense Cafe

2019. január 11.
Agnesanna

Minden rendben zajlott. Gyors, megbízható eladó.

Givenchy L'Interdit EDP 80 ml / képen látható

2023. február 8.
Echooo

Végtelenül kedves, pontos, megbízható vásárló, én is remélem, hogy lesz még szerencsénk üzletelni! :)

Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Essence

2021. december 31.
Laylie

Minden szuperül ment, gyors és megbízható vevő! szívből ajánlom :)

Chanel Chance Eau Vive EDT

2021. november 30.
Blanka13

Orsi nagyon kedves, gyors, határozott, pontos vevő, bátran ajánlom őt!

Lacoste Pour Femme szett

2021. október 16.
Edina1313

Kedves, megbízható, kommunikatív partner, mindenkinek ajánlom.

MAC Velvet Teddy Parfüm

2021. szeptember 5.
Verona5

Szuperkedves helyi KM-ás illatpartner, akivel tökéletes táv-közeli üzletet bonyolítottunk! :) Remélem legközelebb személyesen is találkozunk! Köszönöm még egyszer és jó illatolást kívánok! Szeretettel ajánllak! :)

*Foglalva Orsinak* Parfümcsomi:)

2021. május 5.
marcsiii1100

Orsi nagyon szuper cserepartner, szívből ajánlom! :") Köszönöm a csodálatos illatokat és a sok-sok meglepetést is! :') Remélem, hamarosan találkozunk újra! :*

Tous Silver EDT

2014. június 12.
rose

Minden rendben ment, örülök, hogy tetszik a parfüm! :)