Adás-vétel értékelések, amikben BitterSweet részt vett

Tesori D'oriente Royal Oud Dello Yemen

2016. szeptember 8.
Myrtle

Öröm volt a vásárlás és a megismerkedés is, köszönöm a lehetőséget! Szeretettel ajánlom, mert kedves, rugalmas, intelligens és nagyon jó humorú eladó.

Azzaro Visit

2016. szeptember 1.
Kicsivero

Lara kedves,aranyos,megbìzható ,illat mániás lány..Mindenkinek jó szìvvel ajánlom!Öröm vele az üzletelés...:)))☆☆☆☆☆

Gres Lumiere Rose

Torpece

Larával nem először sikerült bizniszelnünk és remélem lesz még szerencsénk egymáshoz máskor is! Maximálisan megbízható, villámgyors és nagyon-nagyon kedves!! Szuper illatokat kaptam most is, köszönöm!

Lanvin Oxygene

Burberry Body Rose Gold EDP

2016. augusztus 13.
Varja

Egy élmény volt a találkozás!:-) Köszönöm a lehetőséget a cserére és a csevejt.:-) <br/>Remélem még összefutunk!:)

Odin New York 04 Petrana EDP

2022. január 20.
laracroft

Kedves, tündéri, türelmes vásárló, abszolút megbízható, szóval ezúton is nagyon szépen köszönöm a vásárlást!!! :)

Juicy Couture Couture La La EDP

2020. december 23.
Nightfallzone

Minden szuperül ment, kedves, gyors vevő🙂

Mini parfümök-Rochas, L'occitane, Gucci Paloma Picasso, St. Dupont

2018. április 28.
Timmon

Nagyon kedves, gyors és megbízható vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!+++++

MINTA - Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme

2018. március 1.
Verona5

Nagyon kedves illatmániás csapattársamat szívből ajánlom mindenkinek! :)

Shay & Blue Salt Caramel 5ml

2018. január 15.
pomme

Nagyon aranyos és gyors vásárló, köszönöm :))

Montale Deep Roses

2017. január 9.
ildinyo

Kedves, gyors, megbízható partner, örülök, hogy találkoztunk :-) *****

FOGLALVA! L'Artisan Mûre Et Musc Extrême

2016. szeptember 23.
Mango36

Az egyik kedvenc illatom vásároltam meg BitterSweettől, és a vásárlás értékébe számítottuk bele a L'Artisan Mûre Et Musc Extrême fújóst. Kedves, korrekt eladó, és nagyon türelmes -- önhibámon kívül most nem tudtam olyan gyors lenni, mint ahogy szoktam, és ő türelmesen várt rám, mert tudta, hogy sokat jelent a lelkemnek az a bizonyos parfüm, és nem adta el másnak. Nagyon köszönöm a lehetőséget.

L' Erbolario Camelia 50ml

Mon Jasmin Noir L'eau Exquise EDT

2016. augusztus 15.
Varja

Minden úgy volt, ahogy megbeszéltük. Örültem a találkozásnak és a beszélgetésnek. Használd örömmel a parfümöt.:-)