Adás-vétel értékelések, amikben candy28 részt vett

Colourpop Baby Got Peach Eyeshadow Palette

2021. október 20.
Nongye

Minden rendben ment, gyors, kedves eladó. :)

Morphe x Jeffree Star Setting Mist

2021. június 13.
Ritus870522

Ildikót mindenkinek ajánlom, szuper terméket kaptam, nagyon hamar fel is adta postán. Mindenképpen 5*

Kylie Cosmetics Kylighter - Quartz

2021. május 4.
Klaudia9090

Rugalmas, gyors, kedves. Szívből ajánlom! :)

Jeffree Star Cosmetics Orgy Eyeshadow Palette

2021. április 14.
Timi0228

Ajánlani tudom.Könnyen és gyorsan ment az egyeztetés.Kedves, aranyos eladó.Köszönöm szépen a palettát ^^

ColourPop x Hello Kitty Snow Much Fun Eyeshadow Palette

2021. március 12.
BreakfastAtTiffany

Nagyon kedves, korrekt eladó, szívesen ajánlom. Szuper terméket kaptam, köszönöm! :)

Elizabeth Arden Iced Green Tea - 100 ml

2021. április 5.
welt09

Kedves, gyors, előzékeny eladó, gondosan ügyel a csomagolásra. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

ColourPop Coast To Coral Palette

2021. március 23.
Anheszenamon

Minden rendben volt; kedves és rugalmas eladóhoz volt szerencsém. Jó szívvel ajánlom! 🙂

ColourPop Love Bird Eyeshadow Palette

2021. március 12.
dunaimano

Csodás palettát kaptam tökéletes állapotban. Postai úton érkezett, gondosan be volt csomagolva. Gyorsan és egyszerűen zajlott minden. :)

ColourPop Garden Variety Paletta

2020. december 15.
Anheszenamon

Most is minden rendben volt. Nem az első alkalommal vásároltam Ildikótól, mindig elégedett vagyok. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek.

Becca Ultimate Coverage 24-Hour Foundation

2021. június 4.
Cyntia

Cserében egyeztunk meg, gyors megbízható krémmániás, csakis ajánlani tudom. A termék szepen bevolt csomagolva .Nagyon elégedett vagyok.

4000Ft - Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

2021. május 12.
Bridget12

Megbízható vásárló, minden rendben ment. Köszönöm szépen!

Csere is! Tavaszi nagytakarítás: lakkok, lemezek,stb.

2021. március 25.
Erina

Minden rendben volt, nagyon kedves, kommunikatív vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek!

Kylie Cosmetics Shadow Stick - Rock the Boat

2020. december 5.
Mancsusz

Cseréltünk, aminek nagyon örülök mivel szuper terméket kaptam. Minden rendben ment, nagyon gyors, kedves, kommunikatív és megbízható krémmániás, csak ajánlani tudom. Köszönöm! :)

2.600 Ft! Lancôme Ombre Hypnose Stylo 28 Rubis

2020. december 6.
Mancsusz

4500Ft - Kylie Cosmetics Matte Lipstick

2019. november 27.
Bridget12

Kylie cserét bonyolítottunk le, minden rendben ment. Köszönöm :)