Best of Beauty 2019

Adás-vétel értékelések, amikben Cipriana részt vett

BaByliss Curl Secret Ionic C1100E

2017. augusztus 1.
Timmon

Minden tökéletesen ment, nagyon kedves, gyors és megbízható eladó.Mindenkinek szívből ajánlom!+++++

MAC Arcpirosító + Avon Arcpirosító + Clinique Chubby Stick

2015. október 3.
misno

Nagyon kedves és türelmes! Csak ajánlani tudom. :)

!!!AKCIÓ!!! MAC Duó Szemhéjpúder

2015. július 21.
gothmarypoppins

Kedves, rugalmas, és még ajándékot is kaptam! <3 <br/>Köszönöm!

Urban Decay Feminine Paletta

2015. április 15.
moni0712

Kedves, kommunikatív, megbízható eladó Nóri, villámgyorsan lebonyolítottuk az üzletet. Köszönöm!

MAC Szemhéjpúder

2015. február 11.
Heloise

Figyelmes, kedves, pontos eladó! Csak ajánlani tudom a Krémmániás társaimnak! Köszönöm szépen a figyelmes csomagolást és a plusz termékmintát. ;-)

L'Oreal Chrome Shine Szemhéjpúder

2015. február 4.
Creme Brulee

Nagyon kedves eladó (és vásárló is). Emailekre gyorsan válaszol, minden rendben ment.

MAC "Oh So Fair" Arcpirosító

2015. január 29.
kesha420

Minden rendben ment, megbízható, kedves eladó, ajánlom (:

Physicians Formula Mineral Wear Duó Szemhéjpúder

2015. február 4.
moonlitnight

Minden rendben ment, a megbeszéltek szerint sikerült lebonyolítani az adás-vételt.

Kiko Soft Touch Blush pirosító

2014. július 20.
svivko

Minden tökéletesen rendben zajlott, Nóri nagyon kedves, figyelmes eladó. Ajándék mintákat, és nagyon igényes csomagolást is mellékelt az amúgy tökéletes állapotú pír mellé. Köszönöm! :)

Nivea EDT

2016. január 20.
betti0207

Kedves vevőt ismertem meg személyében,gyors,pontos,emailelre villamgyorsan visszair,ajanlom mindenkinek😍

Estée Lauder neszeszer kozmetikai táska

ZaFi

Gyors, pontos, minden rendben ment+++++

Coverderm Classic Alapozó, tetoválás bőrhiba elfedő

ZaFi

Gyors, pontos, minden rendben ment +++++

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Kencemániás

Hipergyorsan sikerült lerendeznünk az adásvételt, nagyon kedves és korrekt Partner. <br/>Maximálisan elégedett vagyok, szívből ajánlom másoknak is.

Estée Lauder Blush Palette

2015. augusztus 27.
bobekecske

Kedves, kommunikatív, gyors és megbízható vevő, csakis ajánlani tudom. Nagyon köszönöm a vásárlást!

Clinique Szemöldökformázó kefe (Arctisztító kefe ELKELT ! )

2015. július 13.
springsteen33

Cipriana egy Tündér ! :-)

Real Techniques Mini Brush Trio

2015. április 24.
NoraH

Nem ez volt az első adásvételünk, véleményem változatlanul pozitív. ;) Köszi, hogy ismét nálam vásároltál!

Avon Jillian Dempsey pirosító

2015. április 24.
NoraH

Pupa Princess Collection Paletta

2015. április 25.
springsteen33

Nem ismerem személyesen Cipriana-t, de néhány levélváltás után is úgy érzem, a lehető legjobb kezekbe került ez a paletta - kifinomult, könnyed, elbűvölő elegancia és végtelen kedvesség áradt a sorokból. Az már szinte mellékes, hogy hihetetlen gyors és megbízható Vevő. :-) Köszönöm.

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula

2015. március 7.
Rékam

Szuper kedves, megbízható és rugalmas, szívből ajánlom mindenkinek :)