Adás-vétel értékelések, amikben Dancsi91 részt vett

Sok-sok pozitív, koszonom

KERESEM! MAC Twig Rúzs

2019. június 10.
ViKimi

Ha lehetne 100 csillagot adnék :-) Már többedszer üzleteltünk, ezúttal is minden a legnagyobb rendben volt. Egy tündéri, nagyon kedves, kommunikatív, maximálisan megbízható partner, akit nagyon szívesen ajánlok másoknak is. Biztos nem fogtok benne csalódni! <br/>Köszönöm szépen ezúton is. <br/>#sokcsillag :-)

WiseTree Naturals Természetes Progeszteron Krém Yam Gyökér Kivonattal

2019. március 24.
Doorikad

Nagyon rugalmas és kedves volt, ajánlom mindenkinek!

Chanel Illusion D'Ombre 93 Impulsion

2018. május 23.
andrea91

Minden rendben ment, köszönöm:)

KERESEM! MAC Lady Danger rúzs

2018. április 4.
katt

Rugalmas, megbízható vevő. Köszönöm a vásrálást!

The Body Shop Vanilla Chai Kézkrém

2017. december 5.
PinkMcFreeze

Nagyon aranyos, kedves, megbízható lány! 😊 Nagyon szép termékeket vásároltam! :) Remélem még lesz egymáshoz szerencsénk! :) ;)

The Body Shop Spiced Apple Csillámos Testpermet

2017. december 3.
PinkMcFreeze

8490,- Chanel Poudre Universelle Libre

2021. április 28.
gyik

Megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek.

4.990.- Új! Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Powder Makeup

2019. szeptember 17.
Quebeck

Végtelenül kedves, megbízható krémmániás partner 😊 Ezúton is köszönöm szépen a vásárlást! Sok-sok csillag 😊

Guerlain Météorites Baby Glow

2019. január 5.
Chrissy

Daniella nagyon kedves, közvetlen és megbízható vásárló, csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönöm ezúton is a vásárlásod! Remélem jó lett a szín :)

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó 12 'Beige Rosé'

2018. december 5.
bobekecske

Ezalkalommal is minden rendben ment, bizalommal ajánlom. :) Köszönöm!

300ml The Body Shop Shea Vajas Testvaj

2018. augusztus 17.
ikebana

Köszönöm a vásárlást, most is minden rendben ment. Megbízható, kedves vásárló ++++++++++++++++++++++++++++

The Body Shop Chocomania Beautifying Oil

2018. augusztus 17.
ikebana

Chanel Poudre Universelle Libre

2018. május 25.
bfatime

Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást.

Estée Lauder Modern Muse Nuit (5-10ml)

2018. június 18.
nina 69

Minden rendben, gyorsan lezajlott. Pontos, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.

Bath & Body Works Mermaid life PocketBac Pineapple-Coconut Anti-Bacterial Hand Gel

2018. május 23.
ViKimi

Dancsival már nem első alkalommal találkoztunk, remélem nem is utoljára :) Nagyon kedves, megbízható, rugalmas lány, csak ajánlani tudom őt mindenkinek! :*

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó

2018. május 22.
Chayenne

Minden rendben gyorsan lezajlott. Készséges kommunikatív vevő. Ajánlom mindenkinek.