Adás-vétel értékelések, amikben davincsike részt vett

Kimérve is - Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

2019. április 11.
sajtosszenya

Korrekt, megbízható, kedves és rugalmas eladó, bátran ajánlom mindenkinek

600 Ft - Rexona Men Motionsense Sport Defence Izzadásgátló dezodor Spray

Chrissy

Cseréltünk, mindent zökkenőmentesen és gyorsan lezavartunk. Ráadásul Berni volt szíves, és eljött hozzám, nagyon kényelmessé és könnyűvé téve nekem az üzletelést :) Mindennel elégedett vagyok, és ezúton is köszönöm a cserét!

750 Ft - Nivea For Men Cool Kick Dezodor Spray, férfi

750 Ft - Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Balzsam

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal

2019. február 14.
Ennie86

Betty nagyon kedves, kommunikatív, megértő eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :) Köszönöm!

Uriage Age Protect Ránctalanító csomag (salimar számára)

2019. január 11.
salimar

Kedves, megbízható eladó.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

2019. február 4.
topsminkotti

Kedves és rugalmas eladó. Minden rendben ment:) Köszönöm!

Ava Q10 Koenzim És A+E+F Vitaminos Oxigenizáló Ampulla

2019. február 2.
Lolychan

Mint mindig, minden a legnagyobb rendben ment. :)

Garnier Botanical Hidratáló Krém Virágmézzel

2019. január 27.
PinkMcFreeze

Köszönöm a krémet!🙂 Bettit mindenkinek ajánlom! 🙂 Nagyon kedves, kommunikatìv, rugalmas, megbìzható partner 🙂 Remélem még találkozunk! 💋

Elmex Gél

2019. január 25.
sajtosszenya

Nagyon flottul zajlott minden, pontos, megbízható és rugalmas partner, akit nyugodt szívvel ajánlok

Blend-a-med Complete Protect 7 Extra Fresh Fogkrém

2020. február 17.
Jotunderkeresztanyu

Minden a megbeszéltek szerint történt most is, köszönöm a vásárlást! :)

1400 Ft - The Ordinary Amino Acids + B5

2020. január 3.
Vicus

Nagyon kedves, rugalmas, pontos, kommunikatív cserepartner, ajánlom :)

Blend-a-med Complete Protect 7 Extra Fresh Fogkrém

2020. január 4.
Jotunderkeresztanyu

Minden a megbeszéltek szerint ment, köszönöm a vásárlást!😊

Davincsike, boldog karácsonyt!

2019. december 12.
karaibrahimgil

Remélem, örültek a srácok az ajándékoknak, és te is találtál a csomagban olyat, amit szívesen használnál. Köszönöm szépen az ajándékokat, igazán nem kellett volna, habár a kézzel festett díszek ezúttal is a karácsonyfánk ékei. Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok!

The Ordinary Marine Hyaluronics

2019. november 2.
Chrissy

Betty nagyon kedves, rugalmas KremManias, es nem utolso sorban remek hallgatosag, valamint beszelgetopartner is egyben. Nagyon orulok, hogy talalkoztunk! Koszonok mindent! ☆☆☆☆☆

Foglalt Balea Bodybutter Nuss - Ajándékba választható

2019. november 2.

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő

szivecske

Nagyon kedves, kommunikatív, pontos cserepartner/eladó/vevő:) Ajánlom mindenkinek!

Oriflame Love Nature Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

szivecske

1500 ft - Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Nashuaaa

Vevőként is épp olyan megbízható és gyors, mint eladóként! Kedves, rugalmas, csak ajánlani tudom! :)