Adás-vétel értékelések, amikben egeresi47 részt vett

Még nincsen értékelés.

L'Oreal Paris Colorista Fader Shampoo

2017. november 10.
anettina

Kedves, rugalmas, mosolygós vásárló, minden könnyedén ment :)

Nivea Creme 3db

2017. január 25.
nanne

Kedves, pontos, megbízható vásárló. Köszönöm!

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick

2017. január 8.
palotaizs

Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. :)

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

2016. december 11.
mlilla

A termék leütésie után a vevő, ha nem jelentkezik úgy gondolom nem szeretné a terméket, de akkor is egy e-mailt talán küldhet.

Lady Stella XXL Mélytisztító Bőrradír

2017. január 10.
hadorka

Nagyon kedves, rugalmas és gyors vevő, köszönöm Évi:)

Yves Rocher Regeneráló Sampon

KataViki

Kommunikatív, kedves lány. Minden rendben ment, köszi a vásárlást! Használd örömmel! :)

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel

riaraven

Gyors, pontos és meghbízható. Minden rendben ment! :)

Nivea Repair & Targeted Care Sampon

anastasia

Foglalás másnapján sikerült eladni; gyors és pontos.

Avon Matt Hatású Ajakrúzs - Coral Fever

2016. december 19.
minaya

Tények: <br/>December 19-én ütötte le a terméket, majd még aznap (!) le is adta az értékelését, amiben azt írta, hogy rossz e-mail cím volt megadva. Utána január 9-ig semmi sem történt részéről, pedig én később is kitartóan próbálkoztam, hogy felvegyem vele a kapcsolatot. <br/>5x írtam neki e-mailt, de minden alkalommal hibaüzenet jött vissza, hogy tele van a postaládája. 5x írtam itt a termékhez is, hátha nézi a Krémmániás üzeneteket is. Megkerestem Facebook-on az e-mail cím alapján, és ott is írtam neki. Sajnos soha egyikre sem érkezett válasz. <br/>Amikor jóváhagytam a vásárlást, akkor ő is megkapta az én e-mail címemet, illetve a termék adatlapján is bármikor megtekinthette ezt. Sajnos ő nem vette fel velem a kapcsolatot. <br/> <br/>Személyes megjegyzés: <br/>A leadott értékeléséből az sajnos nem derült ki, hogy a sajátjára vagy az én e-mail címemre gondolt-e, mint hibásan megadottra... <br/>Sajnálom, hogy nem jött össze az adás-vétel, de az én türelmem eddig tartott. Az gondolom, hogy ha igazán kell valakinek a leütött termék, akkor ő is próbál keresni engem. <br/>[Azóta egyébként elég sok termékemet leütötték már nálam, illetve én is vásároltam, és mindenkivel gond nélkül fel tudtuk venni egymással a kapcsolatot, így nem, az én e-mail címem biztosan nincs rosszul megadva! :) ]

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk (55)

2016. november 10.
zsofinemeth

nem tudtam elérni a vevőt