Adás-vétel értékelések, amikben erika81 részt vett

Lancôme Blush Subtil Palette 02 Nectar Lace

2014. május 1.
bobekecske

Nagyon kedves, rugalmas és megbízható partner - bizalommal ajánlom! Remélem még lesz alkalmunk üzletelni. :)

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder 037 Metallic Lilac

2014. május 1.
Natalka

Amint leegyeztettük az előző adás-vételt, újra kísértésbe estem, hiszen csodás termékei vannak :) már készíthette is elő nekem az újabb csomagot :) Nagyon örülök ennek a szemfestéknek, Erika pedig kedves volt, és minden ímélemre rögtön válaszolt. Elképzelhető, hogy fogok még tőle vásárolni :) Nagyon ajánlom!

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték 3 szín

2014. április 29.
Natalka

Bár nem magamnak vásároltam, hanem egy barátnőmnek, ő is, és én is maximálisan meg vagyunk elégedve az eladóval! Kitűnő állapotú termékeket árul, kedvező árakkal. Kedves, segítőkész, és gyorsan, pontosan lehetett vele "üzletelni". <br/>Köszönöm a lehetőséget!

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém 40 Fair árnyalat

2014. május 3.

Minden rendben volt, Erika abszolút segítőkész, kedves eladó. :-)

Ritkaság, üvegében - Guerlain Mon Exclusif EDP

2024. január 9.
Tarzicia

Minden a legnagyobb rendben ment, megbízható, gyors és nagyon kedves vásárló, jó szívvel ajánlom!

Jean Paul Gaultier Classique Essence EDP

2023. július 17.
pillasziget

Megbízható, aranyos vásárló. Bátran ajánlom! 🥰

Natasha Denona Metropolis Palette - Mini

2022. március 19.
BarabasEdina

Nagyon kedves és gyors vásárló, minden a legnagyobb rendben ment. Mindenkinek csak ajánlom!

Üvegében! Guerlain Mon Guerlain Sensuelle EDP

2021. november 19.
Lin

Kedves, megbízható, kommunikatív vásárló! Szeretettel ajánlom😉

Guerlain Mon Exclusif EDP FÚJÓS

2021. november 6.
galagonyanya

Kedves, megbízható, gyors vásárló, szeretettel ajánlom! :)

Yves Saint Laurent Libre EDT fújósok

2021. szeptember 25.
ljudith78

Erika maximálisan megbízható, nagyon kedves vevő, minden a megbeszéltek szerint, a legnagyobb rendben zajlott, ezúton is köszönöm a vásárlást 😊

Gyári kisfújósok 14 db

2021. szeptember 25.
ljudith78

Guerlain Mon Guerlain EDT

2020. augusztus 30.
a12smuk

Korrekt, kedves partner, sok szeretettel ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen!!! 😊

ILNP Holographics Körömlakk

2019. augusztus 21.
mariann33

Minden a megbeszéltek szerint ment,Erika nagyon kedves,gyors,és teljes mértékben megbízható partner!A kommunikáció is 5⭐,köszönöm szépen!

Benefit The POREfessional Primer Mini 7.5 ml

2018. október 14.
Asianlover

Minden gyorsan, tökélwtes rendben ment, köszönöm! Ajánlom Őt!