Adás-vétel értékelések, amikben EvaCs részt vett

Chanel Coco Mademoiselle EDP

2017. szeptember 5.
royne

Tökéletes parfüm, egy nagyon kedves és aranyos krémmániás partnertől! Nagyon szépen köszönök mindent! Bátran ajánlom másoknak is! Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz ❤️

Schüssler Nr. 1+8 Schüssler Hidratáló Testápoló

2017. április 16.
Myrtle

Szuper eladó, szuper termék, köszönök mindent! :)

L'Occitane Immortelle Precious Krém

2016. június 23.
erika830104

Éva nagyon kedves,szuperek a krémek,és hatalmas köszönet a meglepiért is 🙂😊😊

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

2016. június 22.
timilla

Éva egy tündér, azonkívül rugalmas és gyors, öröm volt vele boltolni! Még egyszer köszi az ajándékot! :)

Clinique High Impact Rúzs SPF15

2016. január 13.
ViKimi

Minden rendben ment és nem utolsósorban egy jót beszélgettünk is 😊 nagyon kedves, kommunikatív, barátságos és rugalmas, másoknak is nyugodt szívvel ajánlom a vele való üzletet. Folyt.köv. 😉

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

2016. január 10.
annodobo

Hihetetlen aranyos és kedves. Gyors és pontos, nagyon megbízható. Nagyon rendes volt tőle, hogy azonnal feladta a csomag, még nem is utaltam a pénzt. Csak ajánlani tudom.

KERESEM!!! Yves Saint Laurent Black Opium

2017. szeptember 5.
EvaO93

Éva hihetetlenül kedves és maximálisan megbízható eladó. Már nagyon régóta vágytam erre a parfümre és most Évának köszönhetően rendkívül kedvező áron sikerült hozzájutnom végre! Mondhatni megérte rá várni, így még édesebb az öröm. :) Nagyon szépen köszönöm!!! <br/>Minden jót kívánok Neked! :)

Versace Bright Crystale Absolu mini ajándékszett

2016. október 14.
Kriszti67

Évi gyors,kedves és megbízható KM-ás partner.Nagyon szépen köszi a vásárlást!Használd egészséggel!

Pupa Soft&Wild Blush

2016. április 30.
CataKatinka

Minden szupergyorsan ment, kommunikatív partner . Ajánlom :D köszönöm a vásárlást

The Body Shop Havas Szilva Csillamló Testápoló

2016. február 4.
ViKimi

Ismét minden a legnagyobb rendben ment. Éva rendkívül barátságos, kommunikatív, korrekt, öröm vele találkozni :) és sztem találkozunk még ! ;)

Uriage D.S. Emulzió Krém

2015. december 30.
andrea91

Korrekt, pontos, megbízható vásárló, köszönöm!:)

Uriage Roséliane CC Krém SPF30

2015. december 30.
andrea91

Korrekt, pontos, megbízható vásárló, köszönöm!:)