Adás-vétel értékelések, amikben Fincsodrett részt vett

Estée Lauder miniatür kollekció+2 másik kis parfüm

2016. május 21.
Piri11

Ági nagyon aranyos és kedves eladó. Sajnálom, hogy olyan kutyafuttában tudtunk csak találkozni. Nagyon szépen köszönöm a kis minikéket :)! Mindenkinek jó szívvel ajánlom őt!

Tosowoong Green Tea Lotion 1500.-

2015. november 6.
GNóri

Minden rendben és gyorsan ment, kedves és megbízható krémmániás, és még ajándékokat is kaptam:))

IsaDora Eyeshadow Quartet

2015. november 6.
GNóri

Tonymoly Delight Cotton Pact 01-színtelen 900.-

2015. november 3.
Hales

Kedves, szimpatikus és rugalmas eladó, az üzenetemre gyorsan válaszolt, egy nap alatt lebonyolítottuk az üzletet. Csak ajánlani tudom. :)

Tosowoong Green Tea Mist 900.-

2015. október 31.
Macsek23

Minden, rendben volt. Köszönöm az ajándék mintákat is! <br/>Kedves, aranyos eladó.

Clinique Happy 5 ml 500.-

2015. október 21.
Torpece

Maximálisan elégedett vagyok az eladóval is és a vásárolt termékkel is! Jószívvel ajánlom mindenkinek!

Calvin Klein Eternity 5 ml 500.-

2015. október 17.
tothdalmika

Kedves, postos, segitokesz! Mindenkinek ajanlom! :) <br/>Koszonom a szuper parfumot! :)

Montale Rose Elixir 2 ml 500.-

2015. október 17.
tothdalmika

Nagyon kedves, megbizhato elado! :) Az illat pedig nagyon nagyon szuper! Koszonom! :)

Yves Rocher Fraicheur Vegetale De Bambou Eau de Cologne

2015. október 16.
bobekecske

Rugalmas, kedves, kommunikatív, pontos... Minden, amitől jó egy adásvétel. :) Nagyon köszönöm az eladónak!

Paula's Choice Skin Balancing Toner

2015. szeptember 10.
Krisz78

Nagyon kedves,pontos,gyors,kommunikatív és MEGBÍZHATÓ KM-es vásárló.Pikk-pakk lebonyolítottuk az adás-vételt. <br/>Mkinek szívből ajánlom!