Adás-vétel értékelések, amikben jakarika részt vett

Nasomatto China White extrait de parfum

2022. március 31.
Dottir

Drága cserepartneremnek ezúttal is, ez úton is nagyon köszönöm az újabb szépséget.😘

Estée Lauder Youth Dew

2021. szeptember 28.
kvin

Egyik legkedvesebb visszatérő partnerem, mindig tudom, hogy kiváló parfümöket kapok. Mindemellett szuper gyors, nagyon kedves és kommunikatív. Jó szívvel ajánlom! Csupa csillag *****

Montale Intense Roses Musk

2021. május 23.
agis

Nagyon köszönöm a finom parfümöt. Korrekt, gyors, kommunikatív eladó, szívből ajánlom.

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

2021. május 18.
Insolence

Nagyon-nagyon kedves, korrekt eladó, ajánlom!:)

Ramon Monegal Kiss My Name EDP

2021. május 14.
Alsace

Nagyon kedves és rugalmas eladó, atombiztos csomagolásban küldte a világ legszebb tubarózsáját, hihetetlen gyorsasággal! Nagyon köszönök mindent! 💖

Zoologist Chameleon EDP

2021. április 16.
Anticinderella

Köszönöm szépen, örülök, hogy végre sikerült cserélnünk, s köszönöm az atombiztos csomagolást is. :)

Heeley Parfums Ophelia edp

2021. április 9.
bobekecske

Öröm volt Klárival csereberélni, profi, végtelenül kedves és barátságos Krémmániás. :) Bizalommal ajánlom.

Omnia Profumi Madera

2021. február 14.
cufilili

Cseréltünk Klárival, minden szuperül ment most is. Köszönöm!

Hayari Paris Goldy EDP

2020. december 1.
Sehen

Gyors kedves megbízható partner minden rendben ment tökéletes illat! <br/>Köszönöm!

Acqua di Parma Gelsomino Nobile

2020. október 25.
Papircica79

Kedves, kommunikatív partner, bátran ajánlom! :)

Franck Boclet Heliotrope EDP 50 ml

2021. szeptember 28.
kundus

Minden rendben volt

Amouage Myths Woman

2021. szeptember 22.
Tarzicia

Klári kedves és megbízható vevő, jó szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyon örülök, hogy végül hozzá került a Myths. Tudom, hogy régóta vágyott rá, és nála biztos, hogy jobb helyen lesz, mint nálam. Nekem a 10 ml-es fújósom pont elég lesz arra, hogy évente pár alkalommal rá tudjak csodálkozni a különlegességére.

Cacharel LouLou

2021. augusztus 30.
Tarkamilla

Kedves partner, minden a legnagyobb rendben ment :) Köszönöm!!!

The House of Oud Wind Heat

2021. augusztus 28.
nina 69

Kedves, gyors, megbízható partner. Örülök a találkozásnak. Köszönöm a csereberét.

Giorgio Armani Armani Prive Jasmin Kusamono EDT

2021. július 22.
Ritus33

Köszönöm szépen! Öröm veled minden üzlet!

Vera Wang Be Jeweled Rouge

2021. július 17.
pomme

Minden szuper volt, remélem, még találkozunk :))

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+

2021. június 11.
Barb80

"Jakarika" rendkívül kedves és kommunikatív partner, csodás szervezőkészséggel. 🙂 Minden a megbeszéltek szerint történt. Szívből ajánlom Őt mindenkinek. Ezúton is köszönöm szépen a vásárlást.

Vivienne Westwood Boudoir

2021. június 13.
Fapapucs

Gyors, korrekt, maximálisan megbízható partnerem volt! 🌷 <br/>Nagyon szépen köszönöm! 🌸

Üvegében- Montale Oudmazing

2021. június 5.
nina 69

Kedves, gyors, megbízható partner. Mint mindig most is 1000 csillag. Köszönöm a vásárlást.

Üvegében is! Sarah Baker Parfum Lace Extrait De Parfum

2021. június 12.
Currypie

A legjobb illatkofar, akit ismerek. Mind eladoi, mind vevoi reszrol. A csereoruletrol nem is beszelve🥰