Adás-vétel értékelések, amikben karaibrahimgil részt vett

Yves Saint Laurent Saharienne

2020. február 22.
sz.rita33

Mindenkinek ajánlom 😀 <br/>Köszönöm a türelmedet és az ajándékokat 😀

Csere! Yves Saint Laurent Powder Brush

havana74

Szuper kis cuccokhoz jutottam Niki által, itt is köszönök mindent a ''viszontlátás'' reményében. Millió csillag!

The History of Whoo Bichup ajándékszett

2020. január 9.
Dafina

Nagyon kedves, segítőkész eladó. Köszönöm

Elizabeth Arden Green Tea Fig EDT

emitaylor23

Köszönöm a remek csomagot, az ajándékokat is, Niki nagyon kedves, korrekt eladó!

Ajándék vásárlás mellé 😊 Max Factor Miracle Prep Illuminating & Hydrating Primer

2020. január 18.
nyunyur

Nagyon köszönöm az ajándékot🙂

mini Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF15

2020. január 18.
nyunyur

Nagyon kedves, gyors, kommunikatív, megbízható🙂 <br/>Gördülékenyen ment minden. <br/>Szívből ajánlom mindenkinek!!!

Ajándék vásárlás mellé 😊 Clarins Mono Coleur Szemhéjpúder

kencecica

Kedves, korrekt, megbízható KM-ás, szívből ajánlom mindenkinek! Szuper terméket kaptam! 🥰

Marc Jacobs Daisy Dream EDT

mini Chloé Nomade EDT

2020. január 10.
Sarabi

Nagyon kedves, megbízható, segítőkész, gyors és együttmükődő.

Ajándék vásárlás mellé 😊 mini Balance Me Flash Cleanse Micellar Water

2020. január 8.
cincur

Pontos, megbízható partner Niki, már többszöri cserénk volt, hibátlan volt minden. Köszi a mintákat! :)

Foglalt Nikinek! 🌷 Yves Saint Laurent Yvresse 5 ml fújós

havana74

Sok örömet kívánok a választott portékákkal! Köszönöm szépen a cserekezdeményezésem elfogadását.💐

Foglalt Nikinek!🌷YSL cserecsomag

havana74

Niki nagyon kedves, kommunikatív, figyelmes, jószívű krémmániás partner eladóként és cserepartnerként is egyaránt. Őt csak ajánlani lehet!😊

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Mango36

Nem az első ügyletünk (és szerintem nem is az utolsó :) ), most is minden rendben volt. Niki az egyik legkedvesebb krémmániás, hatalmas szívvel. Kommunikatív, korrekt, rugalmas, gyors. Végtelen türelemmel egyeztetett, ajánlott cseréket. Nagyon szépen köszönöm még egyszer!

Indola Blond Addict Instacool Semlegesítő Sampon

2020. január 21.
sziszcsy

gyors, megbízható, kedves vásárló :)

Shay & Blue Black Tulip

2020. január 21.
dandy

Minden rendben volt, kedves, megbízható, kommunikatív, gyors partner, ajánlom mindenkinek! :) Köszönöm a vásárlást! :) *******

Revuele Bio-Regulating Peel Off Glitter Mask

Honeyhair

Nagyon köszönöm a rendkívül gyors, rugalmas lebonyolítást, a kedvességet és a figyelmességként kapott ajándékokat is! Szívből ajánlom Őt minden Krémmániás eladónak! :)

GUAM Fir Tourmaline Thermal Iszapzuhany 75 ml.

Honeyhair

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél

kencecica

Kedves, korrekt, megbízható KM-ás, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a cserét! 🥰

Lancôme Bi-Facial Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

183 Days by Trend It Up Matcha Matte Base