Adás-vétel értékelések, amikben Kata791 részt vett

9500,-Ft szállítással: Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Longwear Foundation "3 Neutral"

2020. február 17.
feher89

Korrekt, megbízható eladó, kiváló termék.

7300,-Ft postával: Charlotte Tilbury Magic Foundation SPF15 "4 Fair"

2020. január 6.
feher89

Szuper eladó! Gyors, korrekt, kedves. Csak ajánlani tudom! :)

4200,-Ft szállítással: MAC rúzs "Relentlessly Red"

2020. január 18.
h.ancsi89

Minden rendben zajlott,koszonom!

1500,-Ft postával/Foxpost automatába: Bourjois Rouge Velvet Lipstick 15-ös árnyalat

2020. január 8.
Samlika

Megbízható, kedves eladó. Minden rendben zajlott minden, gyorsan megérkezett a csomagom.

2400,-Ft szállítással: Thefaceshop Mild Papaya Peeling

2019. december 21.
juditjanka

Ahogy eddig is, minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm szépen ismét. Szívből ajánlom! :)

2000,-Ft szállítással: Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade "04 Ash Brown"

2020. január 3.
kecskesszuszu17

Kedves, megbízható és gyors eladó. Ajánlom :)

2500,-Ft szállítással: Pupa Candy Blush

2019. december 9.
Wicky93

Nagyon kedves, gyors és kommunikatív eladó. Minden rendben ment :)

2.500,-Ft szállítással: Pupa Sunset Blooming Tropical Blush 001

2019. november 25.
Flami

Minden rendben volt, köszönöm a gyorsaságot és a gyönyörű pirosítót!

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDT

2019. november 22.
Insolence

Köszönöm szépen, nagyon gyors, korrekt eladó!

12.500,Ft szállítással: Juliette Has A Gun Anyway 100 ml/ennyi

2019. november 21.
Feherzsofia

minden rendben volt nagyon koszonom szivesen ajánlom :)

Carner Barcelona Cuirs EDP

GNóri

Minden rendben és villámgyorsan ment, Kata nagyon kedves és kommunikatív partner. Sajnos figyelmetlenségből rossz összeget írtam az emailben, de Kata nagyon rugalmasan kezelte a helyzetet, amit nagyon köszönök!

Carner Barcelona D600 EDP

Montale So Iris Intense

Diptyque Volutes EDT

Comme Des Garcons 2 EDP

Fújós Mancera Black Prestigium EDP

Baldessarini Ambre EDT

2600Ft/5ml - Burberry Her EDP

szeliger

Minden rendben ment, megbízható, pontos és gyors vevő, jó szívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást!

Bath & Body Works Bright Autumn Blooms Fine Fragrance Mist

2019. január 3.
Osika

Minden rendben volt, csakis ajánlani tudom.

Bath & Body Works Bright Autumn Blooms Super Smooth Body Lotion

2019. január 3.
Osika

Nagyon kedevs, precíz és a megbízható vevő. Mindenkinek ilyet ajánlok!