Adás-vétel értékelések, amikben kókusz90 részt vett

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

2014. május 29.
babetttka

Körülbelül 1 hete írtam az eladónaka megadott e-mail címre,hogy beszéljük meg a postázás részleteit, fixáljuk az árat..stb,azóta sem kaptam választ..

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

2014. április 7.
Tyuki

Sikertelen volt az adásvétel, mivel az eladót a megadott e-mail címén lassan három hete nem tudom elérni, pedig kétszer is írtam neki :(

Chanel Cruise Les 4 Ombres Exclusive Creation In Lumières Naturelles

2022. április 13.
Tarzicia

Minden a megbeszélteknek megfelelően, rendben ment. A vevő megbízható, az e-mailekre gyorsan reagál. Szívesen ajánlom!

Chanel Poudre Universelle Libre

2022. március 19.
balkri

Sajnos csak késve olvastam a véleményeket kókusz90-ről, így én is belefutottam egy MEGBÍZHATATLAN vásárlóba! <br/>A vevő a termék leütését számítva nem válaszolt az emailomra, pedig 2x is írtam neki, így számomra egy megbízhatatlan vásárló, senkinek sem ajánlom, hogy bizalmat szavazzon neki!

Prada Candy

2022. március 9.
Phantomia

Az adás-vételtől végül én álltam el. A vevő a terméket befoglalta. Miután felvettem vele a kapcsolatot kezdődött az alkudozás. Megírtam neki, hogy nem tudom már átvállalni a szállítási díjat is. Erre azt a választ kaptam, hogy nem áll el a vásárlástól, de jobb ha tudom, hogy 12 000 Ft-ért megvásárolható a parfüm. És azért ezt küldjem akkor neki. Jelzem sok siker a Maxiparfum.hu-n történő vásárláshoz. Nem értem, hogy miért kell így alkudozni, és kioktatni a másikat. Nyilván, ha a Maxiparfum annyira megbízható lenne, akkor ott vásárolna. Nem ajánlom senkinek sem az üzletet kókusz90-el. Negatív értékelések ellenére engedtem ki a vásárlást, mondván mindenkinek jár esély... innentől ismét mérlegelek.

Chanel Illusion D'Ombre

2022. február 13.
Krém Anna

Minden szuper, köszönöm szépen! : )

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor

2021. április 19.
promirta

Sajnos a vevő nem jelentkezett és nem is válaszolt az emailemre, így az adásvétel nem jött létre.

Guerlain Mon Guerlain Üvegben,dobozban

2021. február 16.
Shine83

Sajnos nagy minuszt kell adnom. <br/> <br/>Leütötte a termèket,najd írtam a megadott e-mail címre. <br/>Nem válaszolt. <br/>Majd ismèt e-mail .....nem válaszolt. <br/>1hetet kapott,sajnos semmi válasz. <br/> <br/>Sajnálom.

Phyto Huile Soyeuse Lighweight Hydrating Oil

2019. december 30.
Maci86

Minden rendben, szuper gyorsan lezajlott. :) Nagyon kedves, pontos, megbízható lány, mindenkinek szívből ajánlom! :)

Guerlain KissKiss Roselip ‘Morning Rose’

2019. augusztus 7.
bobekecske

Minden rendben ment.

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra

2019. július 31.
VBoga

Gyors kommunikáció, hibátlan személyes átvétel. Ajánlom!