Adás-vétel értékelések, amikben lenochka részt vett

Essence You Better Work! Lenght Definition Vízálló Szempillaspirál

2019. október 8.
Artancsa

Az adás-vétel nem jött létre. 2 rúzst és ezt a sprirált ütöttem le, de a másik rúzst eladta !

Trend It Up Sheer Nude Alapozó 6 ml

kvin

Cserének indult, ami végül nem történt meg. (lásd lentebb)

Essence Brighten Up! Banana Púder 010

kvin

Nem találta a terméket, helyette másikat ajánlott fel, amit nem kértem.

Carolina Herrera CH Men Privé EDT 1,5 ml

Visszalépett a cserétől.

Dove Go Fresh 0% Aluminiumsalze Deo Spray Körte és Aloe Vera Illattal 35 ml 🍐

kvin

Sajnos nem tudok az általa adott értékelés alatt választ írni, ezért ezúton szeretnék reagálni. <br/>3 csillagot kaptam tőle "vevő visszalépett" címszó alatt! SOHA nem mondtam még vissza vásárlást, sem foglalást!!! <br/>A történet alapvetően CSERÉRŐL szólt, - 2ezer Ft ráfizetéssel - amit július vége, augusztus óta nem tudtunk összehozni, ami úgy érzem, nem rajtam múlt. Több külön álló levelet küldött párhuzamosan, hiába kértem, hogy ugyanazon címszó alatt folytassuk a beszélgetést, mert így lehetetlen követni, illetve többször is küldtem ÖSSZESÍTŐ listát, ahonnan már csak egy lépés lett volna, hogy címet cserélünk és kész, de olyan, mintha folyamatosan elbeszéltünk volna egymás mellett. <br/>Mikor VISSZALÉPETT a cserétől (Ő, nem én!), még akkor is tartottam azt, hogy amiről a különbözet szólt, azokat a termékeket megveszem. Erre egy hét múlva válaszolt, és igen, ennél a pontnál már én is elengedtem ezt az egészet. <br/>Ezzel nem a személyét minősítem, csakis az "üzletünket"! Kedves, kommunikatív lánynak ismertem meg, azt is megértem, hogy most nagyon elfoglalt időszakot él meg, és nincs kizárva, hogy még később összejöhet közöttünk bármilyen biznisz, de ez most valamiért így alakult. Ezt úgy érzem, el kellett mondanom, mert nem érzem jogosnak a "vevő visszalépett" értékelését, hiszen így kerek a sztori.

Jean Paul Gaultier Classiqueor Women EDP 20 ml

2019. szeptember 3.
Bigris

Lenochka nagyon gyors, kedves, gondos, megbízható eladó. És még tudnám folytatni. :-) Fantasztikusan finom illatot kaptam tőle nagyon jó áron, vadiújan, lefóliázva. Nagyon örülök neki, köszönöm szépen! :-) Maximálisan ajánlom, mint krémmániás partnert. Remélem, hogy "összefutunk" még.

Gucci Guilty Pour Femme EDP

2019. augusztus 19.
Delizizi

Minden rendben volt, ajánlom az eladót ! :)

Bvlgari Man In Black EDP

2019. július 16.
neska

Minden rendben ment :-)

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

2019. július 20.
Nikolaj

Léna egy nagyon kedves, rugalmas eladó. Mindenkinek ajánlom!

Burberry Brit Rhythm for Her Floral edt 90 ml

2019. július 14.
RekaKrem

Minden rendben ment, köszönöm!

400 Ft - Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs - 430

2019. október 13.
davincsike

Lemondtam a cserét. Köszönöm a megértést.

Balea 2in1 Pflege & Maske Kézkrém Makadámiadió Olajjal

2017. november 26.
kolozsve

Nagyon kedves, aranyos partner! Mindenkinek szívből ajánlom :)!!!

Black Friday :)! Felaron: Essence Hosszantartó Ajakrúzs

2017. november 26.
kolozsve

Nagyon nagyon megértő, türelmes partner :)! Köszönöm a lakkot, remélem még találkozunk :)!!!