Adás-vétel értékelések, amikben lovemiyu részt vett

Guerlain Shalimar Initial L'eau

2019. január 17.
kvin

Anitával mindig minden flottul megy a megbeszéltek szerint, szuper kedves és megbízható, nagyon örülök, hogy megismerhettem! Rutinos cserélők vagyunk már mi ketten, még a betegség sem állhat az utunkba! :) Jobbulást a legközelebbi találkozónkig! *****

Lolita Lempicka Elle L'aime A La Folie extreme EDP

2019. január 20.
kvin

Hogy-hogy nem értékeltem eddig?! Nagyon szimpatikus, az egyik legjobb, legkedvesebb és legmegbízhatóbb partnerem, akivel bármikor szívesen találkozok! Sok-sok csillag *****

Yves Rocher So Elixir EDP

2018. június 9.
alexandra326

Minden rendben ment. Nagyon kedves és nagyvonalú eladó. Szuper parfümöt kaptam.:)

Estée Lauder Modern Muse EDP

2018. június 9.
hógolyó

Minden rendben ment! Rugalmas, kedves eladó! Szívből ajánlom :)

Chanel N°5 L’Eau (esetleg csere is)

2019. november 2.
kova

Minden tokeletesen ment, kedves, rugalmas es nagyon kedves kremmanias, maximalisan ajanlom, legyen oromod az illatban:)

Ritkaság! Oriflame Volare EDP eladó (vintage)

2019. május 12.
nygigi

Megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek!

Cacharel Noa - Üvegében is

2019. január 19.
kvin

Szilvit csupa szívből tudom ajánlani, szerencsére tudtunk cserélni ezt-azt, és szuper illatai vannak, bátran üzleteljetek vele! Még egyszer köszönöm, és remélem még találkozunk :) ++++

Givenchy Very Irresistible EDT - Üvegében is

2019. január 19.
kvin

Személyes illatolgatás után végül sikerült kiválasztanunk a megfelelő illatokat :) Szilvi nagyon kedves, türelmes, örülük, hogy összehozott vele a sors. Maximális ajánlás ++++

Akció! Oriflame Eclat Mon Parfum

2019. január 6.
h.ancsi89

Minden rendben es gyorsan zajlott,koszonom a vasarlast!😊

Oriflame Volare EDP

2019. január 5.
kvin

Anita nagyon szimpatikus, kedves krémmániás, örülök, hogy volt szerencsém személyesen is találkozni vele. Minden flottul ment a megbeszéltek szerint, remélem még összefutunk! :) Maximális ajánlás +++++