Adás-vétel értékelések, amikben Maksi részt vett

Shay & Blue - Framboise Noire luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft

2019. október 16.
Tarina

Fantasztikusan gyors eladó, hatalmas kínálattal, és még egy kis kóstolót is kaptam egy szintén nagyon érdekes parfümből. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Olfactive Studio - Still Life in Rio EDP luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2400 Ft, 10ml = 4500 Ft

2019. október 16.
Tarina

Shay & Blue Blood Oranges luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft

Izar

Profi, villámgyors, és kommunikatív eladó, az illat tökéletes, a csomagolás és címkézés pedig nagyon szép és ízléses. Jó szívvel ajánlom és biztosan visszatérő vevő leszek.

Shay & Blue Salt Caramel luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft

Izar

Montale - Sweet Vanilla luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1850 Ft, 10ml = 3400 Ft

Izar

Atelier Cologne - Orange Sanguine luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2100 Ft, 10ml = 3700 Ft

Lattafa Raghba For Man EDP fújósok eladók: 5ml=1000 Ft, 10ml=1800 Ft

Lattafa 24 Carat White Gold EDP fújósok eladók: 5ml = 1000 Ft, 10ml = 1800 Ft