Adás-vétel értékelések, amikben marryjane részt vett

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

2016. december 5.
eelin

Említésre sem méltó! Elutaltam a pénzt ahogy leütöttem a rendelést. Elküldte a terméket rendes csomagolás nélkül (amit a posta érthetetlen okok miatt nem kézbesített) így visszakerült hozzá a termék, ami tönkrement addigra, kifolyt,mert nem volt normálisan becsomagolva. <br/>Hozzám el se jutott a termék,nem láttam, kifizettem 8000Ft-ot úgy hogy azóta ( 1 hónapja) nem válaszol a leveleimre!!!! <br/>Semmi megoldás. Nem tudom hogy képzeli. SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!

BH Cosmetics Kontúr és Pirosító Paletta

2016. december 26.
hikarivera

Minden rendben ment. Ajánlom! :)

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

2016. november 17.
balogh.andrea

Nagyon kedves, kommunikatív eladó - szívesen ajánlom! Köszönöm szépen!! :)

Nivea Cellular Anti-Age Szemkörnyékápoló Krém

2016. október 15.
Erina

Nagyon kedves csajszi, öröm ilyen eladókkal megismerkedni 😉 cseréltünk volna de nem sikerült megegyezni. Ettől független megérdemli az 5*-ot!

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Erina

Postai úton sikeresen cseréltünk. Nagyon kedves,barátságos,kommunikatív eladó! Bátran ajánlom mindenkinek :)

NYX Round Ajakrúzs

2016. augusztus 3.
Melody13

Kiváló termékek,és nagyon kedves eladó!

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II 7 ml MINTA

2017. január 30.
Balibi

Kedves, kommunikatív, együttműködő és rugalmas Vásárló, jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Rimmel Exaggerate Undercover Shadow Primer

Erina

Nem sikerült megegyezni a cserét illetően, de ettől eltekintve maximális csillagra értékelem. nagyon kedves, barátságos, kommunikatív eladó! :)

NYX Nude Matte Eyeshadow