Adás-vétel értékelések, amikben mikkamakka75 részt vett

Amouage Bracken Woman Edp

2022. május 19.
Terka25

Minden rendben ment .Kifogástalan parfümöt kaptam villámgyorsan . Köszönöm :)

Dior Joy Intense EDP

2022. május 18.
eheiszki

A legnagyobb rendben ment minden. Orsi végtelenül kedves és udvarias és igen, nagylelkű!! Barátnőm odáig lesz 🍒🍉❤ Köszi mindent!

Amouage Imitation W + Interlude W

2022. február 26.
homonnaizs

Orsi a bizalom és nagylelkűség képviselője! bátran ajánlom mindenkinek !

ELKELT!! Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Dottir

Nagyon köszönöm a szép illatot, öröm volt a biznisz ismét👍😀

ELKELT!!!! Narciso Musc Noir for Her EDP

Dottir

Mint mindig, most is szuper cserét bonyolítottunk, Orsi laza, vagány, nagylelkű partner, akivel öröm a kommunikáció. Köszönöm itt is🤗

Viktoria Minya Hedonist Iris Absolute

2021. november 21.
a12smuk

Nem először és biztos, hogy nem utoljára boltoltunk... 😊 Köszönöm szépen, természetesen jó szívvel ajánlom mindenkinek!!!

Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme

2021. november 24.
Dorottya1994

Orsi nagyon kedves és korrekt eladó. Köszönöm szépen ezt a csodás illatot és az ajándékokat is :) <br/>

Reminiscence Guimauve EDP

2021. október 12.
Hedonist76

Orsit egyszerűen imááádom!!! Szeretem a stílusát, ahogy kommunikál, végtelenül kedves, őszinte, megbízható! Mindig tökéletes minőségű parfümöt kapok tőle, megfűszerezve egy kis meglepetés ajándékkal! 💝 Millió csillag jár neki, puszi és ölelés! 😘

Roberto Cavalli Eau De Parfum

2021. augusztus 1.
SSSAAA

Minden rendben ment, köszönöm szépen 😊

Jennifer Lopez Live

2021. augusztus 13.
havana74

Itt is köszönöm szépen a mindig remek csomagolást , hibátlan illatokat. Biztosan ''találkozunk'' még, Orsi! Maximálisan ajánlom!😊

Estée Lauder Neszesszer és egyéb sminktárolók

2022. május 13.
Fiorentina

Orsi nagyon kedves, gyors, együttműködő, mindenkinek jó szívvel ajánlom és köszönöm a vásárlást.

Hayari Paris Goldy EDP

2022. április 4.
baranyikata

Minden rendben ment, kedves, megbízható Krémmániás, köszönöm a vásárlást! Csakis *****

Üvegében 🥭Mambo🥭 Liz Claiborne

2022. április 3.
Kisvacak

Megbízható, gyors, kedves vevő - minden gördülékenyen ment, ajánlom másnak is!

Juvia's Place The Violets Eyeshadow Palette

2022. március 1.
dunaimano

Szuper gyorsan ment minden, a kommunikáció és az utalás is, minden a legnagyobb rendben volt.

2500 Ft Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

2022. január 13.
alexandra326

Minden rendben ment. Kommunikatív és korrekt vásárló. Gyors adás-vétel. :)

Moschino Toy 2 Bubble Gum EdT

Dottir

Ismét minden szuperül ment, gyorsan és zökkenőmentesen cseréltek gazdát az illataink. Ajánlom Orsit szeretettel😊

Etat Libre d'Orange Jasmin Et Cigarette

Dottir

Orsi a legszuperebb cserepartnerek egyike, nagyon köszönöm a lehetőséget.:)

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

2021. november 25.
Kamea

Szupergyors adásvétel, kedves, megbízható, kommunikatív krémmániás vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!!! <3

Cartier Le Baiser du Dragon Extrait!

2021. november 24.
Fapapucs

Ilyen emberekkel élmény üzletelni, rendkívül gyors és nagyon kedves is! Mindenkinek ilyen partnert kívánok, mini Orsi! Köszönöm szépen! 💯🌺

❣️Estée Lauder Modern Muse Nuit

2021. október 12.
Hedonist76

Orsival már többször összehozott minket a KM. Már az első bizniszünk alkalmával megkedveltem, hiszen ritkán találkozom ennyire őszinte, közvetlen, megbízható, és végtelenül kedves emberrel, mint Ő! Ismerjétek meg, "gazdagabbak" lesztek általa, ezt megígérem nektek! ❤️