Adás-vétel értékelések, amikben miri77 részt vett

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

2019. április 1.
a12smuk

Minden pikkpakk lezajlott,korrekt partner,köszönöm szépen!:-))

A'PIEU Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++

2019. március 25.
Anheszenamon

Minden rendben volt, kedves és pontos eladó. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++

2019. március 25.
Amadea

Minden a megbeszélteknek megfelelően zajlott, bontatlan, fóliás terméket kaptam.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator 30ml

2018. március 13.
calendula88

Nos,igyekszem rövid lenni. Vettem a leányzózól egy krémet, át lett utalva az ára és az AJÁNLOTT POSTAKÖLTSÉG(!!!!!). <br/>Kiderült,miután napokig nem érkezett meg a krém,hogy simán elsőbbségivel lett feladva.Azthittem dobok egy hátast mikor ezt meghallottam. Miután 2 hétig se volt nyoma a krémnek, a lány nagy nehezen felajánlotta,hogy visszautalja a felét az összegnek,amit én eleinte keveselltem,hiszen én az ajánlott postáért fizettem amit nem győztem hangsúlyozni. A vicc az egészben,hogy CSAK a krém árának a felét utalta vissza, nem a postaköltséggel megtoldott összeget. Gondolkoztam a 2 csillagon de a mai napi nevetséges utalás után ez felejtős. Köszi mindent. ;)

MAC Pro Longwear Korrektor - NW25

2018. április 7.
ZANNAH

<br/> <br/>Nagyon kedves, gyors, rugalmas és megbízható eladó. Mindenkinek szívből ajánlom! +++++

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal 30 ml 1000FT

2018. február 28.
trstimea

Az eladó által leírt termékleírás nem volt pontos: 3/4 helyett, jószívvel is csak félig van a termék. Ennek ellenére is megérte a szérum az árát, így az átvételnél ezt direkt nem is tettem szóvá... de azért egy kis csalódottság maradt bennem, na. <br/>Ezt leszámítva minden rendben ment.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás 125 g

2018. február 12.
skin

Nem express sebességgel ,de lebonyolítottuk az üzletet. Rendben volt.

ColourPop Lippie Stix + Primer csomag 1000 Ft

Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Firming Enriched Cream

Oriflame men csomag ( mind bontatlan) 1000 Ft

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Tubusos 30ml - új

2018. augusztus 30.
Edina1313

Megbízható krémmániás, mindenkinek ajánlom!

1.990.-/db MAC Cream Colour Base

2018. augusztus 22.
Quebeck

Nagyon kedves, megbízható krémmániás partner :) Ezúton is köszönöm a vásárlást :)

ÚJ! Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm

2018. január 29.
erika81

Az élet picit bekavart, de idővel csak összehoztuk a találkozót! Köszönöm! :)

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

2018. január 28.
Krisz78

Már nem először boltoltunk :) Nagyon kedves, megbízható vásárló.Köszönöm szépen!

ColourPop Ultra Matte Lip • Sunday

2018. január 29.
apple

Nagyon kedves, megbízható vevő. Ajánlom!:)

Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15

2018. január 27.
davincsike

Minden gördülékenyen ment, Ajánlott vásárló. Köszönöm a vásárlást, jó használatot!

ColourPop Ultra Matte Lip

2018. február 3.
lzsoficim

Hatékonyan, gyorsan kommunikáló vevő. Minden nehézségünk ellenére gyorsan megtaláltuk a mindkettőnknek tetsző megoldást. <br/>

1.490.- Új! - Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm

2018. január 28.
Quebeck

Kedves, megbízható partner :) <br/>Ezúton is köszönöm a vásárlást :)

Schüssler Natur CosMEDics Mélyhidratáló Arcradír

2017. április 23.
Zsuzsi216

Természetesen az adás-vétel nem sikerült, mivel a vevő nem jelentkezik. <br/>Egy hónap és öt általam küldött e-mail után sem méltat válaszra a vevő. <br/>Szerintem végtelenül türelmes voltam és annyit megérdemelnék, hogy köszi, de mégsem szeretném kérni a terméket. Elvileg felnőtt emberek vagyunk, mindenki szóból ért. <br/>Felelőtlenül nem kelle rányomni a vásárlásra! <br/> <br/>Minden internetes vásárlás a bizalmon alapul. Adtam egy esélyt a negatív értékelések miatt. <br/>

Zoeva En Taupe Palette

2016. november 2.
zalla

Vegyes érzéseim vannak az üzlettel kapcsolatban: Hosszabb egyeztetések után végül nem vette meg a terméket, de legalább tájékoztatott, amit értékelek.