Adás-vétel értékelések, amikben mirtillmajoros részt vett

MakeUp Revolution Ultra Blush Palette

2019. november 20.
Dia11

Sikertelen

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

2019. szeptember 25.
cincur

Így még sosem jártam. Több, mint 1 hónapja ütöttem le a terméket, de semmi visszajelzést nem kaptam azóta. Próbáltam egy másik hírdetése alatt is jelezni az eladónak, de már ennek is jó pár hete, így nincs más lehetőségem, csak negatív értékelést adni. Közben a terméket beszereztem boltból, és szomorú vagyok, mert nem gondoltam hogy olyan is előfordul hogy valaki hírdet termékeket, aztán egyszer csak eltűnik.

Clinique Turnaround Overnight Revitalizing Moisturizer 15 ml

2019. február 27.
HoneyBunee

Nagyon kedves, pontos, megbízható partner. Maximálisan ajánlani tudom Mirtillt! :)

CND Shellac - Uncovered

2019. január 30.
harangif

Az eladó kedves, minden rendben volt.

MAC Mineralize Skinfinish - Warm Aura 8 g

2018. november 26.
Ginger55

Minden rendben volt . Kedves megbízható ,gyors eladó. Szép terméket kaptam

Yves Saint Laurent La Laque Couture 65 Rose Splash

2018. november 28.
umpalumpa

Mirtill ,a Superwoman! Olyan gyors, hogy egyet pislogtam és már itt is volt a csomagom! :D Ajánlom Nektek is, igazán jó szívvel! Köszönöm Mirtill!

L'Occitane Immortelle Sminklemosó Olaj 30 ml

2018. november 28.
kiwi76

Kedves, segítőkész, megbízható eladó.

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme

2018. november 27.
timilla

Csalódott és szomorú vagyok, számtalan holmit vettem már a Krémmánián, és eddig kizárólag pozitív tapasztalataim voltak, korrekt, megbízható eladókkal. Most sajnos belefutottam valakibe, aki nem viselkedett tisztességesen: az újnak hirdetett termékei használtak voltak. Sajnos átvételkor nem nyitottam ki a két krémet, így csak otthon észleltem, hogy jócskán hiányzik belőlük. Azonnal hívtam az eladót, aki nem vette fel a telefont, és az sms-emre sem válaszolt, amiben visszakértem a kifizetett pénzt. Nem értem a dolgot, ugyanis használt terméket is lehet árulni minden gond nélkül, csak akkor közölni kell ezt a tényt, nem pedig becsapni a vásárlót. Nem ajánlom az eladót. :(

Kérastase Discipline Fluidissime Spray

2019. január 10.
hevandi

Januar 13 ota valtottunk par emailt, a fizetes a mai napig nem tortent meg. En elengedem....de nem ertem miert nem lehet irni a masiknak, ha valami tortent vagy esetleg meggondolta magat.

Kérastase Aura Botanica Essence D’Éclat Kétfázisú Olajpermet

2019. január 20.
szaknoncsi

Nem jött létre az adás-vétel.Lealkudta és nem jelentkezett. Amikor nagy nehezen több mint egy hét elteltével elértem, fel volt háborodva h ő jöjjön a termékért, úgy fogalmazott nem fog “caplatni”érte(megjegyzem néhány utcára lakik).Támadó hangvételű e-mailt írt,lehetőséget sem adott arra, h valahol találkozzunk.Soha rossz tapasztalatom nem volt, ez az első:(

Kiehl's Ultra Facial Cleanser

2018. november 26.
Edina23

Megbízható, pontos vevő, ajánlom :)

Kérastase Reflection Bain Chromatique Sampon 80ml

2018. november 14.
realet

Minden rendben zajlott, kedves és kommunikatív vásárló. Köszönöm a vásárlást!

Kérastase Resistance Masque Extentioniste

2018. november 27.
megamelon

Minden rendben volt, gyors, kedves, pontos, ajánlom.

NARS Orgasm pirosító 8g (a nagy kiszerelés!)

2018. november 6.
duchess_g