Adás-vétel értékelések, amikben Mya részt vett

Estée Lauder Modern Muse Nuit

2019. november 21.
Little

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

Giorgio Armani Si EDP

2019. október 12.
evispice

Bátran ajánlom! Minden rendben ment, Maja kommunikatív, rugalmas eladó. Köszönöm még egyszer.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Colour Stick

2019. április 2.
tundermancs

Minden rendben volt, köszönöm

Yves Saint Laurent Blush Volupté

2018. december 12.
3tara2

Elfelejtettem értékelni? <br/>Csodálatos, tartós szín és kedves eladó! <br/>Köszönöm! 😍

Chanel Rouge Coco Stylo Complete Care Lipshine

2018. november 28.
zita.czinege

Kedves, pontos, megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom!

Chanel Ombre Première Krémes Szemhéjfesték

2018. november 27.
Minocska

Csodás termékeket kaptam, és szuperül ment az egyeztetés is, úgyhogy jó szívvel csak ajánlani tudom Myat mindenkinek! 😊 <br/>Köszönöm!

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs

2018. november 7.
Zsuzsa1221

Köszönöm szépen, minden rendben volt, kedves eladó!

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs

2018. november 7.
Zsuzsa1221

Köszönöm szépen, minden rendben volt, kedves eladó!

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++

2018. július 21.
dido88

Gyors,pontos,megbízható!

Dior Diorskin Nude Air Luminizer Powder

2018. július 22.
karaibrahimgil

Maja eladóként kedves és gyors. Ha valaki jó áron szeretne eredeti tesztereket beszerezni, alapvetően tudom ajánlani. Egy Chanel Rouge Cocot néztem ki nála, akkor vetettem fel a csere lehetőségét - a beszélgetés ma is látható az említett terméklapon. Maját 3 bontatlan termékem érdekelte, én pedig a megadott eladási árnak megfelelően 4 tesztert kaptam tőle, habár a meghirdetett árnyalatokkal volt egy kis kavarodás, mivel nem talált meg mindent, köztük - mint az én foxizásom után derült csak ki - azt a Coco rúzst (414 Sari Doré) sem, amit eredetileg szerettem volna, tehát ami miatt elindult közöttünk a kommunikáció. Batch kódokat nem írt, csak színkódokat, de nem is kértem tőle, ahogy ő sem tőlem (3-ból 2 egyébként látható volt a termékklapjaimon, de a Lancome-é a figyelmetlenségem miatt valóban lemaradt). Gyorsan megkaptam viszont a termékeket, írtam is neki, és vártam, hogy ő is visszajelezzen. Nem történt meg. 1 hónappal a csere után 1*-ra értékelt amiatt, hogy "rásóztam" a "több éve lejárt" termékeimet. Írtam neki, hogy sajnálom az esetet, főleg, hogy tudom igazolni az eredetüket és a vásárlások dátumát (a legrégebbi egy Lancome szemkörnyékápoló volt, 40M601 batch kód alapján 3 év 2 hónapja gyártották, amit idén március közepén vásároltam, így nem is feltételeztem, hogy valami gond lenne vele), és visszavásárolnám őket. Majd megnéztem a tőle kapott batch kódokat, és kiderült, hogy a négy kipróbált, tehát valamikor "bontott" terméket átlagosan 4 évvel ezelőtt gyártották (batch kódok: Dior 4W1E, Chanel 0901, 7401, 5001), közöttük a legrégebbi egy kupak nélküli, sérült tetejű Allure Rouge volt, amit 6 és fél éve gyártottak. Ezt megírtam neki, és felajánlottam, hogy ettől függetlenül visszacserélhetjük még a termékeket. Erre kiderült, hogy kidobta már őket, és hogy mindig friss tesztereket kap a gyártótól, amelyek nem összehasonlíthatóak egy bontatlan, impulzusvásárlásból beszerzett szemkörnyékápolóval, és a több száz pozitív értékelés őt erősíti meg... Én nem látom ennyire fehérnek vagy feketének az esetet, és nem tudom, őt mekkora anyagi kár érte (én tízezreket fizettem a saját termékeimért, ezt tudom igazolni), de nem gondolom, hogy az értékelések száma feltétlenül tükrözi azt, hogy mennyire friss terméket adunk át, és hogyan tudunk kezelni egy konfliktust. Mindenesetre sajnálom, hogy a kommunikáció így félresiklott, és hogy lehetőséget sem kaptam a megoldására.

Estée Lauder Perfectionist Youth-Infusing Alapozó SPF25

2019. október 28.
boghyca

Minden rendben ment, jó szívvel ajánlom! :)

Clarins Extra-Firming Jour Nappali Arckrém

2019. október 21.
kencecica

Kedves, korrekt, megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek! 🙂

Estée Lauder Modern Muse Nuit

2019. október 19.
Linca

Nagyon kedves, szimpatikus vásárló. Szeretettel ajánlom!🙂

Dior Hypnotic Poison EDT

2019. március 23.
Adelka1981

Gyors, pontos, korrekt vevő, ajánlom! +++++ <br/>Köszönöm Mya!

Jean Paul Gaultier Scandal 50 ml

2019. március 30.
Lolatapsi

Sajnos nem olvastam e a véleményeket. Napokig hitegetett, hogy befizeti, valakivel atutaltatja a parfüm arat, holnap már biztosan megkapod stb.. felajanlottam, nem baj ha nem tud fizetni eteszem neki a parfümöt ő akkor is erősködött hogy szeretne a termeket. Sajnálom nagyon, a vétel nem jött létre.

Burberry My Burberry Black EDP

2018. november 2.
mooo

Kedves, kommunikatív, megbízható vevő!

Rowenta Brush Activ Volume & Shine Meleglevegős Hajformázó

2018. november 20.
Lorya

Minden rendben ment, nagyon kedves, megbízható vevő, ajánlom Őt mindenkinek! :)

Vásárlás mellé ajándékként vihető Clinique neszeszer

2018. augusztus 1.
erika81

Estée Lauder Daywear Plus Multi Protection Tinted Moisturizer SPF15

2018. július 29.
erika81

Természetesen minden a legnagyobb rendben, a megbeszéltek szerint zajlott! Köszönöm! :) <br/>

3490 Ft Clinique Airbrush Korrektor 04 Neutral Fair

2018. július 23.
karaibrahimgil

A korábbi értékelés "kedves" jelzőjét sajnos vissza kell vonnom, mert csak addig jellemző, amíg nem kérdőjelezik meg a hibátlanságot. Maja, a vásárlóimat és cserepartnereimet felőlem felkeresheted (biztosan örömmel fogadnak). Ezután is fel fogom tüntetni, vagy külön leírom a batch kódokat, sőt élek a visszavásárlási- vagy cserélési garanciával, amire esetünkben nem adtál lehetőséget. Részemről lezártam az ügyet. Nem haragszom, csak le vagyok döbbenve a stíluson és a fals állításokon. Sok sikert az eladásaidhoz! Peace.