Adás-vétel értékelések, amikben Myrtle részt vett

Alverde Color & Care Make-Up Alapozó Medium Caramel

2016. május 19.
baranyeszter

Kedves, megbízható lány.

the Balm Nude'tude Eyeshadow Palette

2016. május 2.
Dézi

Maximálisan elégedett vagyok, nagyon cuki és kommunikatív eladócsajszit ismertem meg. Az utalás után másnap postázott és 100% eredeti, kifogástalan terméket kaptam tőle. <br/>Bátran ajánlom mindenkinek :)

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

2016. április 14.
doora87

A posta "kicsit" megváratta a kedves eladot a csere parfümömmel,ezt leszamítva minden rendben zajlot. Kommunikatív segítőkész,megbizható elado! ;-)

Tezenis Női Parfüm

2016. április 17.
monika.t

Kedves, kommunikativ lany, mindent le tudtunk gyorsan egyeztetni. Csak ajanlani tudom! Koszi😊

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló Krém Száraz-Normál Bőrre

2016. április 17.
ljudith78

Nagyon kedves, kommunikatív, megbízható cserepartner, szeretettel ajánlom őt mindenkinek! :)

Gillette Venus Borotva +Satin Care Sensitive borotvazselé

2016. április 16.

Gabriela Sabatini EDT

2016. április 16.
ljudith78

Minden a legnagyobb rendben ment, ajánlom őt mindenkinek! :)

Vegyes használt parfümszórók

2020. január 9.
eannamaria

Julcsival minden találkozásunk élmény , végtelenül kedves , nagyvonalú , megbízható Partner , akit jó szívvel ajánlok !!! Köszönöm szépen!!!

L' Erbolario Indaco EDP

2019. november 15.
galagonyanya

Minden rendben ment, köszönöm!

IsaDora Gel Nail Lacquer Top Coat Fedőlakk

2019. november 14.
Pirosarany

Julcsival most üzleteltunk először, csak igazán jó dolgokat tudok mondani. Korekt és együttműködő. Csak ajánlani tudom. 💅💅💅💅Ari 🙊

ILNP Holographics Körömlakk

2019. november 7.
mariann33

Mindig öröm számomra Julcsival akár a cserebere,akár az adás-vétel,ez most is így volt!Rendkívül megbízható lakkmániás😉! <br/>Köszönöm szépen!

Körömlakkcsomag

2019. október 8.
bara89

Ismét tökéletesen rendben ment minden. Julcsi nagyon kedves és megbízható. Újfent köszönöm! :)

L' Erbolario Frescaessenza

2019. szeptember 22.
aidanne

Kedves es kommunikatov vevo:) koszonom szepen! Hasznald egeszseggel! Batran ajanlom :)

Demeter Holy Smoke 120 ml

2019. szeptember 19.
kundus

Minden rendben ment, és villámgyorsan 😀

a-england Körömlakk

2019. szeptember 2.
mariann33

Julcsival mindig öröm lakkoskodni😁,minden szempontból!Kedves,nagyvonalú és teljes mértékben megbízható,ráadásul csodás termékei vannak! <br/>Köszönöm!

Natura Siberica Homoktövis Balzsam

2019. augusztus 18.
sammy

10*-os cserepartner! :)

Natura Siberica Tápláló Regeneráló Homoktövis Sampon

2019. augusztus 18.
sammy

Nagyon kedves, gyors cserepartner, szívből ajánlom :) köszönöm a plusz ajándékokat! :)