Adás-vétel értékelések, amikben Naftalin részt vett

BH Cosmetics Aurora Lights Szemhéjpúder Paletta

2022. január 11.
Kamala7

Minden a legnagyobb rendben zajlott, a termék csodás, az eladó szintúgy :)

Burberry Weekend For Women 30 ml

2021. november 18.
calcio15

Nagyon gyorsan megkaptam a csomagomat és még ajándék minta is volt benne (köszönöm :) <br/>Csak ajánlani tudom Zsófit!

Sminkcsomag (MAC, essence, she)

szaboibolya

Zsófi nemcsak 5 csillagot érdemel, hanem többet, mert volt egy kis kavarodás a Foxpostnál, nem kaptam meg időben a nyitókódomat, de Ő nagyon kedves volt, azonnal felhívta őket, és elintézte, h másnap már mehessek is a csomagomért! Nagyon köszönöm, Zsófi! Mindenkinek ajánlom!

The Ordinary Serum Foundation 1.2 N

Essence Epic Sunset Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

2021. július 22.
wowbagger

Kedves, gyors, megbízható eladó, csak ajánlani tudom :)

L'Oreal Paris Melon Dollar Baby Blush+BH Cosmetics Waterproof Lipliner

2021. július 8.
mitsubachi

Minden a legnagyobb rendben ment, egyszerűen és gyorsan tudtuk intézni az adásvételt, köszönöm! :)

Körömlakkok (Rimmel, Catrice, Douglas, Nobea)

magyareditke

Minden rendben volt, köszönöm a gyönyörű lakkokat, szívből ajánlom!

Replay Signature Secret EDT 30 ml

2021. május 14.
marcsiii1100

Zsófi gyors, kedves, megbízható eladó, bátran ajánlom! :") Köszönöm a fincsi illatot! :')

Arc- és szemecsetek

2021. február 19.
Stephanieee

szuper,kedves gyors korrekt :)

ILNP Holographics Körömlakk/ GRACE

2022. január 16.
Myrtle

Nagyon kedves, korrekt vásárló, szeretettel ajánlom.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

peppi

Rugalmas, gyors, kedves partner! <br/>Szívből ajánlom!

Geek & Gorgeous 101 aPad

peppi

Rugalmas, gyors, kedves partner! <br/>Szívből ajánlom!

Bourjois Rouge Edition Rúzs

2021. február 19.
Abidel

👌🏽

NARS Exposed Cheek Palette

2020. október 13.
hevandi

Gyors, pontos Vevo, szivbol ajanlom! Koszonom a vasarlast :-)

Chloé Edt mini 5ml

2020. október 24.
sheder5

Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Megbízható vásárló!

Charlotte Tilbury Hot Lips Lipstick

2020. október 21.
reteszke

Kedves, nagyon gyors és pontos vevő! Köszönöm a vásárlást! Zsófi megbízható, ajánlom! :)

Courreges La Fille De L`Air EDP - FOGLALT

2019. augusztus 23.
kvin

Én is csak ismételni tudom magam! Minden maximálisan rendben ment, nagyon kedves, kommunikatív krémmániás, őszintén örülök, hogy ilyen szuper gazdája lesz Szellőlánynak :) Természetesen max ******

Courreges La Fille De L`Air

2019. április 12.
kvin

Nagyon kedves, kommunikatív, jó kapcsolattartó partner, mindemellett maximálisan megbízható, csakis ajánlani tudom! Örülök, hogy jó helyre került ez a csodás illat :) +++++

Valentino Donna

2019. április 3.
kvin

Szuper cserénk volt, mindkettőnk megelégedésére, mindenkinek ilyen partnert kívánok! Nagyon kedves, kommunikatív, jó kapcsolattartó és egy gyönyörű meglepetés-illattal lettem általa gazdagabb. Nagyon köszönöm még egyszer, max *******