Adás-vétel értékelések, amikben Olinda részt vett

Shiseido Zen EDP - FÚJÓS!

Nagyon kedves, kommunikatív és gyors eladó, szívből ajánlom :)

Jennifer Lopez Miami Glow EDT - FÚJÓS!

Nagyon kedves, kommunikatív és gyors eladó, szívből ajánlom :)

Sarah Jessica Parker Lovely EDP - FÚJÓS!

Nagyon kedves, kommunikatív és gyors eladó, szívből ajánlom :)

Emanuel Ungaro Diva EDP - FÚJÓS!

2022. június 20.
vicuskat

Nagyon kedves, gyors, rugalmas eladó, bátran vásároljatok tőle! +++++++++++++++++++++

Sarah Jessica Parker Lovely EDP - FÚJÓS!

2022. június 5.
Elza21

Minden rendben ment.

Emanuel Ungaro Diva EDP - FÚJÓS!

2022. május 19.
Thomasina

Nagyon kedves, figyelmes eladó. Szeretettel ajánlom mindenkinek. :)

Burberry Touch For Women

2022. június 29.
egyboszorka2.0

Szuper aranyos, megbízható krémmániás 💖!

Roberto Cavalli Oro

DJilla

Nagyon kedves, kommunikatív és gyors vevő és eladó egyben; szuper cserét bonyolítottunk le, szívből ajánlom :)

Lattafa Azeezah

2022. július 13.
Regi88

Minden a legnagyobb rendben zajlott. Megbízható, kedves vásárló. Köszönöm! :-)

Dana Tabu

2022. július 13.
Regi88

Kedves, megbízható Vásárlóm volt, szívből ajánlom Őt!

RITKASÁG! Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP

kvin

Szuper volt Edittel üzletet kötni, kommunikatív, villámgyors, rendkívül aranyos embert ismertem meg személyében. Köszönöm a nagyon kedves szavakat és természetesen a belém vetett bizalmat, örülök, hogy mindkettőnk elégedettségével zárult ez az ügylet, hátha lesz még alkalom :) Mindenkinek szeretettel ajánlom eme remek krémmániás partnert! ;)

KIÁRUSÍTÁS!!! Jeanne Arthes Cobra

kvin

RITKASÁG! Salvador Dalí It Is Blue EDT - CSERE is!

Elizabeth Taylor Black Pearls EDP

2022. február 2.
egyboszorka2.0

Egy nagyon kedves krémmániást "ismertem meg", korrekt, gyors adásvételt bonyolítottunk, jó szívvel ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást:)!

Moschino Femme

2022. február 2.