Adás-vétel értékelések, amikben orsolyacsics részt vett

Sofia Vergara Sofia

2021. október 6.
malvada

Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!

Britney Spears Midnight Fantasy

anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Köszönöm szépen a csodás illatot! 🤗

Ariana Grande Cloud

Lattafa Ekhtiari EDP

anita763

Orsival ismételten tökéletes csereberét bonyolítottam, nagyon szépen köszönöm a csodálatos parfümöket! :) Orsi nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív, megbízható, villámgyors cserepartner! :) ************

Armaf The Pride of Armaf EDP

Kenzo Flower By Eau De Vie EDP

2021. február 24.
Masnuci

Minden rendben zajlott, köszönöm a cserét, az illat isteni!

FOGLALT Editnek! Givenchy Very Irresistible EDP

2020. december 29.
magyareditke

Minden a legnagyobb rendben zajlott, Orsi nagyon pontos, gyors, lelkiismeretes, szívből ajánlom

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm a finom parfümöket. :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöket. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm ezt a csodás illatot is! :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöt. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Juicy Couture EDP

2020. november 24.
twentylessone

Orsival nagyon kényelmes és rugalmas üzlet volt,, mindenkinek ajánlom.

ÜVEGÉBEN Zadig & Voltaire This Is Her Edp 100 ml / kb. 80 ml

2022. január 8.
anita763

Orsival ez már a sokadik cserénk és most is elmondhatom, hogy minden tökéletesen gördülékenyen ment. Kedves, kommunikatív, lelkiismeretes és nagylelkű partner. Maximális ajánlás!

Carolina Herrera Good Girl Body Lotion 100 ml

anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Használd örömmel a terméket! 🤗

Ajmal Sonnet EDP 100 ml/95 ml

anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Használd egészséggel és örömmel az illatot! 🤗

FOGLALT ORSINAK! Korloff Paris Kn°I EDP 30 ml

2021. június 11.
anita763

Orsi az egyik kedvenc cserepartnerem, azt hiszem, ezzel mindent elmondtam. Nagyon sok örömöt kívánok az új illatodhoz, amennyiben nem tetszik, nyugodtan csereberéld tovább. Köszönöm szépen a már sokadik cserét! 🥰

FOGLALT ORSINAK! Korloff Lady Korloff EDP 30 ml

2021. június 3.
anita763

Orsival ez már a többedik üzletem volt, és nagyon elégedett vagyok vele! Csodálatos illattal lettem ismét gazdagabb! Nagyon köszönöm! Jó szívvel ajánlom a vele való üzletelést! Millió csillag! *******

FOGLALT ORSINAK! Korloff Gold Korloff Paris 88 ml/kép

anita763

Orsival ismételten tökéletes csereberét bonyolítottam, nagyon szépen köszönöm a csodálatos parfümöket, és használd örömmel a csereparfit! :) Orsi nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív, megbízható, villámgyors cserepartner! :) ************

Police Legend for Woman

2021. április 2.
MLaci79af

Csak érdeklődött, aztán máshol vette meg....

Michael Bublé By Invitation EDP

2021. február 24.
Masnuci

Minden rendben zajlott, köszönöm a cserét!

Ajmal Regina EDP

2021. január 10.
aitha

Minden rendben volt Orsi kedves, megbízható és pontos :)

FOGLALT Orsinak! Roberto Cavalli Eau De Parfum 30 ml/kép

2020. december 17.
anita763

Köszönöm, Orsitól mindig csodás illatokat kapok, ismét cseréltem vele és minden tökéletesen ment! :) +++++