Adás-vétel értékelések, amikben orsolyacsics részt vett

Paul Smith Rose

2019. március 17.
sugarcane

Minden flottul, gyorsan ment. <br/>Orsolya gyors, pontos, kedves és megbízható, csakis ajánlani tudom.

Britney Spears Fantasy

2018. november 22.
Sziszilady

Minden rendben ment! Köszönöm!

Michael Bublé By Invitation EDP

2018. június 1.
Torpece

Megbízható, kedves eladó, ajánlom!

Yves Saint Laurent Black Opium

2018. február 26.
Mancsusz

Kedves, gyors eladó, minden rendben volt, köszönöm szépen!

2017. október 31.
Evee88

Kedves, gyors és megbízható partner 😊

2017. május 19.
banyadék

Rugalmas, pontos eladó, minden a megbeszéltek szerint történt. Köszönjük! ;-)

Lancôme La Nuit Trésor Caresse

2017. április 17.
tina30

Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm!:-)

Givenchy Ange ou Demon

2017. január 26.
Piri11

Orsival csere-bere biznisz volt :) Orsi nagyon aranyos, kedves, megértő, rugalmas és pontos partner. Nagyon szépen köszönöm :) Mindenkinek nagyon jó szívvel ajánlom!

2017. január 24.
Luna1024

Nagyon kedves, extragyors (szinte azonnal jött a válasz minden levelemre), pontos eladó. Egy nap alatt lebonyolítottuk az adás-vételt. :) Megbízható eladó, ajánlom! :)

Avon Premiere Luxe Gold Blush

2016. november 7.
skutunde

Minden tökéletesen ment. 😊 Nagyon köszönöm a gyors válaszokat és a rugalmasságot!

ÜVEGÉBEN Zadig & Voltaire This Is Her Edp 100 ml / kb. 80 ml

2022. január 8.
anita763

Orsival ez már a sokadik cserénk és most is elmondhatom, hogy minden tökéletesen gördülékenyen ment. Kedves, kommunikatív, lelkiismeretes és nagylelkű partner. Maximális ajánlás!

Carolina Herrera Good Girl Body Lotion 100 ml

2021. július 2.
anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Használd örömmel a terméket! 🤗

Ajmal Sonnet EDP 100 ml/95 ml

2021. július 2.
anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Használd egészséggel és örömmel az illatot! 🤗

FOGLALT ORSINAK! Korloff Paris Kn°I EDP 30 ml

2021. június 11.
anita763

Orsi az egyik kedvenc cserepartnerem, azt hiszem, ezzel mindent elmondtam. Nagyon sok örömöt kívánok az új illatodhoz, amennyiben nem tetszik, nyugodtan csereberéld tovább. Köszönöm szépen a már sokadik cserét! 🥰

FOGLALT ORSINAK! Korloff Lady Korloff EDP 30 ml

2021. június 3.
anita763

Orsival ez már a többedik üzletem volt, és nagyon elégedett vagyok vele! Csodálatos illattal lettem ismét gazdagabb! Nagyon köszönöm! Jó szívvel ajánlom a vele való üzletelést! Millió csillag! *******

FOGLALT ORSINAK! Korloff Gold Korloff Paris 88 ml/kép

2021. április 28.
anita763

Orsival ismételten tökéletes csereberét bonyolítottam, nagyon szépen köszönöm a csodálatos parfümöket, és használd örömmel a csereparfit! :) Orsi nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív, megbízható, villámgyors cserepartner! :) ************

Police Legend for Woman

2021. április 2.
MLaci79af

Csak érdeklődött, aztán máshol vette meg....

Michael Bublé By Invitation EDP

2021. február 24.
Masnuci

Minden rendben zajlott, köszönöm a cserét!

Ajmal Regina EDP

2021. január 10.
aitha

Minden rendben volt Orsi kedves, megbízható és pontos :)

FOGLALT Orsinak! Roberto Cavalli Eau De Parfum 30 ml/kép

2020. december 17.
anita763

Köszönöm, Orsitól mindig csodás illatokat kapok, ismét cseréltem vele és minden tökéletesen ment! :) +++++