Adás-vétel értékelések, amikben orsolyacsics részt vett

Sofia Vergara Sofia

2021. október 6.
malvada

Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!

Britney Spears Midnight Fantasy

2021. július 2.
anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Köszönöm szépen a csodás illatot! 🤗

Ariana Grande Cloud

2021. július 2.

Lattafa Ekhtiari EDP

2021. április 28.
anita763

Orsival ismételten tökéletes csereberét bonyolítottam, nagyon szépen köszönöm a csodálatos parfümöket! :) Orsi nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív, megbízható, villámgyors cserepartner! :) ************

Armaf The Pride of Armaf EDP

2021. április 28.

Kenzo Flower By Eau De Vie EDP

2021. február 24.
Masnuci

Minden rendben zajlott, köszönöm a cserét, az illat isteni!

FOGLALT Editnek! Givenchy Very Irresistible EDP

2020. december 29.
magyareditke

Minden a legnagyobb rendben zajlott, Orsi nagyon pontos, gyors, lelkiismeretes, szívből ajánlom

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

anita763

Köszönöm a finom parfümöket. :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöket. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

anita763

Köszönöm ezt a csodás illatot is! :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöt. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Juicy Couture EDP

2020. november 24.
twentylessone

Orsival nagyon kényelmes és rugalmas üzlet volt,, mindenkinek ajánlom.

FOGLALT! Al-Rehab Delightful Parfümolaj

anita763

Orsinak örömmel adtam ezt a kis meglepi illatot, örülök neki, hogy legalább ő elnyerte a tetszésedet! :) Orsival öröm üzletet kötni! Köszönök mindent! :) +++++

FOGLALVA ORSINAK! Estée Lauder Azurée Edp 50 ml

anita763

Orsi egy szuperkedves cserepartner! :) Köszönöm a sok-sok finomságot! :) Orsival mindig öröm üzletet kötni! :) +++++

Elie Saab Le Parfum EDP 30ml-s üvegében

2020. november 21.
twentylessone

Egy gyors csere volt minden rendben ment.

Estée Lauder Modern Muse Chic

2020. november 13.
emitaylor23

A csere nem jött létre, leütés után mondta vissza, kissé titokzatos okokra hivatkozva. Egy már nem gyártott parfümből is fújtam neki, kérésre, amit üvegében szerettem volna eladni, ezért aztán még jobban sajnálom az esetet.

FOGLALT! Elizabeth Arden Mediterranean EDP 10 ml/kép

2020. november 12.
anita763

Ajándék parfi volt Orsinak a vásárlása mellé. :) Használd egészséggel az illatot! Orsi nagyon kedves, gyors, kommunikatív krémmániás, öröm vele üzletelni! :) +++++

CSERE IS! Jil Sander Simply Jil Sander Elixir 60 ml

2020. november 9.
anita763

Orsi egy nagyon kedves, kommunikatív, megbízható vevő. Köszönöm szépen a vásárlást és használd egészséggel az illatot! :) Kiváló cserepartner is, csak ajánlani tudom őt! :)

Rihanna Nude 30/20ml

2020. október 6.
klau810614

Gyors , kedves Krémmániás mint mindig ☺️ Köszönöm !

Britney Spears Radiance

2020. október 11.

Két parfümöt szeretett volna vásárolni, kérésre adtam neki kedvezményt. Leütötte mindkettőt, majd amikor megírtam e-mailben a postán maradó díját, akkor még abból is alkudni szeretett volna. Erre írtam, hogy úgy nem, így visszamondta az egészet. Nincs semmi baj, ha mégsem kéri, de előtte lehetett volna tájékozódni a postai díjakról.

Britney Spears Hidden Fantasy

2020. október 11.

Valentino Valentina Blush

2020. október 8.
Dtenci

Rendkívül kedves, korrekt Krémmániás az Orsi, nagyon jó szívvel ajánlom! :)