Adás-vétel értékelések, amikben orsolyacsics részt vett

Sofia Vergara Sofia

2021. október 6.
malvada

Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!

Britney Spears Midnight Fantasy

2021. július 2.
anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Köszönöm szépen a csodás illatot! 🤗

Ariana Grande Cloud

2021. július 2.

Lattafa Ekhtiari EDP

2021. április 28.
anita763

Orsival ismételten tökéletes csereberét bonyolítottam, nagyon szépen köszönöm a csodálatos parfümöket! :) Orsi nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív, megbízható, villámgyors cserepartner! :) ************

Armaf The Pride of Armaf EDP

2021. április 28.

Kenzo Flower By Eau De Vie EDP

2021. február 24.
Masnuci

Minden rendben zajlott, köszönöm a cserét, az illat isteni!

FOGLALT Editnek! Givenchy Very Irresistible EDP

2020. december 29.
magyareditke

Minden a legnagyobb rendben zajlott, Orsi nagyon pontos, gyors, lelkiismeretes, szívből ajánlom

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm a finom parfümöket. :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöket. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm ezt a csodás illatot is! :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöt. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Juicy Couture EDP

2020. november 24.
twentylessone

Orsival nagyon kényelmes és rugalmas üzlet volt,, mindenkinek ajánlom.

Kenzo Madly Kenzo! Csere

2020. október 1.
Zsedit

Minden rendben zajlott! +++

Kenzo Madly Kenzo! 30/15ml Csere is!

2020. július 29.
Zsedit

Sajnos meggondolta magát a cserét illetően... :(

Chloé Love Story EDP teszter eladó

2020. március 5.
nygigi

Minden rendben zajlott, korrekt kedves cserepartner. Ajánlom!

🌺Lanvin Me🌺

2020. március 7.
Hedonist78

Csere volt, minden rendben volt, köszönöm szépen!

Agent Provocateur Petale Noir

2020. január 9.
kjancsa67

Orsi megbízható partner és villámgyors, szívből ajánlom, hogy üzleteljetek vele!

Lolita Lempicka Si Lolita 80ml Lolita Lempicka Si Lolita 80ml üvegben

2019. szeptember 21.
Torpece

Minden rendben ment, megbízható vásárló.

Britney Spears Fantasy

2018. október 14.
Asianlover

Ismét tökéletes rendben ment minden, köszönöm szépen! :)

Lancôme La Nuit Tresor

2018. június 3.
royne

Orsi egy nagyon kedves, megbízható, rugalmas és korrekt partner, az adásvételt is hipphopp nyélbeütöttük, mindenkinek csak ilyen vevőt kívánok! Szeretettel ajánlom, bátran üzleteljetek vele, nem fogjátok megbánni! <3

Calvin Klein Secret Obsession

2018. május 22.
kvin

Gyors lebonyolítás, kedves lány. Tegnap este lebeszéltük, ma reggel pikk-pakk összehoztuk. Köszönöm!

Lancôme Trésor Midnight Rose 30 ml

2018. március 28.
Asianlover

A vásárlás végül nem történt meg, de korrektül elnézést kért és szólt időben. Előfordul :)