Adás-vétel értékelések, amikben orsolyacsics részt vett

Sofia Vergara Sofia

2021. október 6.
malvada

Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!

Britney Spears Midnight Fantasy

2021. július 2.
anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Köszönöm szépen a csodás illatot! 🤗

Ariana Grande Cloud

2021. július 2.

Lattafa Ekhtiari EDP

2021. április 28.
anita763

Orsival ismételten tökéletes csereberét bonyolítottam, nagyon szépen köszönöm a csodálatos parfümöket! :) Orsi nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív, megbízható, villámgyors cserepartner! :) ************

Armaf The Pride of Armaf EDP

2021. április 28.

Kenzo Flower By Eau De Vie EDP

2021. február 24.
Masnuci

Minden rendben zajlott, köszönöm a cserét, az illat isteni!

FOGLALT Editnek! Givenchy Very Irresistible EDP

2020. december 29.
magyareditke

Minden a legnagyobb rendben zajlott, Orsi nagyon pontos, gyors, lelkiismeretes, szívből ajánlom

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm a finom parfümöket. :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöket. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm ezt a csodás illatot is! :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöt. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Juicy Couture EDP

2020. november 24.
twentylessone

Orsival nagyon kényelmes és rugalmas üzlet volt,, mindenkinek ajánlom.

Giorgio Armani Si EDP

2017. december 13.
Timi27

Nagyon kedves , pontos, és megbízható! Rendben ment minden, köszönöm szépen !

Gucci Flora EDP-50 ml Cserélem is!

2017. augusztus 2.
Feketehattyú

Nagyon kedves és megbízható lány. A parfüm pedig tökéletes! Ezúton is köszönöm a cserét! :)

Paco Rabanne Olympea

2017. június 29.
EvaO93

Rugalmas, kedves, megbízható vevő. Használd egészséggel! :)

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Parfum Intense

2017. május 30.
Varja

Orsival minden rendben ment, úgy ahogy megbeszéltük. Köszönöm a vásárlást.:-)

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Parfum Intense

2017. május 31.
Varja

Orsival minden rendben ment, úgy ahogy megbeszéltük. Köszönöm a vásárlást.:-)

Lancôme La Vie Est Belle EDP Foglalt!

2017. május 15.
tina30

Tökéletes cserepartner, kifogástalan termékkel:-) Köszönöm!!!

Giorgio Armani Code Cashmere

2017. május 15.
tina30

Orsival már nem ez volt az első bizniszünk,de most is öröm volt Vele ''üzletelni''.:-) Rugalmas, kedves,gyors, pontos partner, kifogástalan termékkel:-)Ezúton is köszönöm!

Lancôme La Nuit Tresor - 50/kb. 40 ml :)

2017. április 2.
Luna1024

Nagyon kedves, pontos és megbízható vevő. A rugalmasságodat külön köszönöm még egyszer! :) Minden rendben ment, jó szívvel ajánlom Őt mindenkinek! :)

Giorgio Armani Si EDP

2017. február 7.
maow

Orsi gyors, megbízható, rugalmas, kedves vevő. Szívből ajánlom mindenkinek. 😊

Lancôme La Vie Est Belle L'absolu

2017. január 30.
Piri11

Orsival csere-bere biznisz volt :) Orsi nagyon aranyos, kedves, megértő, rugalmas és pontos partner. Nagyon szépen köszönöm :) Mindenkinek nagyon jó szívvel ajánlom!