Adás-vétel értékelések, amikben orsolyacsics részt vett

Sofia Vergara Sofia

2021. október 6.
malvada

Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!

Britney Spears Midnight Fantasy

2021. július 2.
anita763

Orsival igazán öröm csereberélni, most is minden szuperül alakult. Kedves, jószívű, villámgyors, kommunikatív partnert, akit nagyon nagy szeretettel ajánlok! ❤️ Köszönöm szépen a csodás illatot! 🤗

Ariana Grande Cloud

2021. július 2.

Lattafa Ekhtiari EDP

2021. április 28.
anita763

Orsival ismételten tökéletes csereberét bonyolítottam, nagyon szépen köszönöm a csodálatos parfümöket! :) Orsi nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív, megbízható, villámgyors cserepartner! :) ************

Armaf The Pride of Armaf EDP

2021. április 28.

Kenzo Flower By Eau De Vie EDP

2021. február 24.
Masnuci

Minden rendben zajlott, köszönöm a cserét, az illat isteni!

FOGLALT Editnek! Givenchy Very Irresistible EDP

2020. december 29.
magyareditke

Minden a legnagyobb rendben zajlott, Orsi nagyon pontos, gyors, lelkiismeretes, szívből ajánlom

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm a finom parfümöket. :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöket. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

2020. december 2.
anita763

Köszönöm ezt a csodás illatot is! :) Orsi nagyon kedves, jó szívű, kommunikatív, villámgyors, és tökéletes csomagolásban kaptam tőle a csereparfümöt. Feltétlen ajánlom vele az üzletelést! :) +++++

Juicy Couture EDP

2020. november 24.
twentylessone

Orsival nagyon kényelmes és rugalmas üzlet volt,, mindenkinek ajánlom.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

2016. november 10.
Szyszyyke

Orsi nagyon kedves, megbízható! Szívből ajánlom! Ezúton is köszönöm szépen mégegyszer.