Adás-vétel értékelések, amikben Phantomia részt vett

Clinique Simply EDP

2020. november 14.
Izar

Villámgyors, kedves, kommunikatív eladó, minden flottul ment és a parfüm is csodálatos. Köszönöm! :)

Givenchy Gentleman EDP

2020. november 2.
nagygabi

Minden flottul zajlott, Linda szuper km-es! Ezúton is köszönöm a fiam nevében is a csodás parfümöt! <br/>

Moschino Hippy Fizz

2020. augusztus 28.
Sig

Nagyon kedves, megbízható eladó - mindenkinek bátran ajánlom! Csodás biztonságos csomagolásban érkezett a kincs, amit ezúton is köszönök! Boldogság-illat <3

Gucci Guilty Black EDT

2020. augusztus 29.
Nightfallzone

Minden rendben volt, kedves, gyors eladó🙂

Chloé Love, Chloé Eau Florale EDT

2020. augusztus 13.
Piscinke

Minden gyorsan és rendben ment!

Lancôme Magie Noire

2020. augusztus 9.
Verona5

Rendkívül gyors, kedves eladó szuper ritkaságokkal! Tökéletes illatot kaptam, biztonságosan! Nagyon szépen köszönöm, remélem máskor is lesz szerencsénk!

La Prairie Silver Rain Sheer Mist

2020. július 16.
Tarzicia

A csere nem valósult meg.

Paco Rabanne Ultraviolet EDP

2020. május 25.
neakardtudnihogyki

Egyeb okok miatt nem jott letre adas vetel.

Yves Rocher Eau Fraiche Verveine - Verbéna

2020. június 26.
Katresz

Miután megkaptam a visszajelzést, hogy az eladó eladja a terméket, felvette velem a kapcsolatot és pár nap alatt megtörtént az adás-vétel.Nagyon-nagyon elégedett vagyok az egész folyamattal és természetesen a termékkel. Köszönöm <br/> <br/>Kati <br/>

Chanel Rouge Coco Rúzs 03 Secret

2020. március 10.
schnau.adelle

Megbizhato, pontos és gyors eladó! <br/>Minden rendben ment :) <br/>Csak ajánlani tudom mindenkinek! :) <br/>Puszi

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém Light

Minden rendben volt <br/>Korrekt partner. <br/>

Davidoff Echo for Men

2022. április 10.
Pirosarany

Kedves Linda, örömmel olvastam az emailt és köszönöm a kedves szavakat. <br/>Nagyon kedves és barátságos le a kalappal előtte. Mindig nagy szeretettel várlak!! <br/>Kommunikáció kifogástalan, jó egészséget kívánok 😚 <br/>🌹🌹✨✨✨✨✨

Revolution X Soph Extra Spice Paletta

2021. május 16.
fairyfelicita

Szuper:)

Tom Ford Café Rose EDP

2020. július 16.
Tarzicia

Az adás-vétel nem valósult meg.

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP

2019. augusztus 21.
Margo77

A vásárlás ritka gyors pontos volt 😊 nagyon szuper krémmániás csak ajánlani tudom Köszönöm a vásárlást

Guess Seductive

2019. február 14.
zoszt

Figyelem! Senki ne essen kétségbe, ha Phantomia leüti a termékét! :) Gyors, mint a villám. Megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!

17.990,-Ft Givenchy Extravagance d'Amarige (régi)

2018. augusztus 9.
Piri11

Linda nagyon kedves, kommunikatív, gyors és tökéletesen megbízható partner. Nagyon örülök, hogy jó helyre került ez a szépséges, ritka illatom :)