Adás-vétel értékelések, amikben PinkBelleLab részt vett

Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick

2018. január 1.
ReiraShiver

Január elsején ütöttem le a terméket, de csak csütörtökön írt nekem, még aznap feladta, szombat reggel már nálam volt. Gyors volt, és üzenetben kedves, még egy claireses kis ajakbalzsamot is kaptam ajándékba a FAKE termék mellé. Csütörtökön és aznap délelőtt is írtam neki még, hogy köszönöm, de már a csütörtöki üzeneteimre se válaszolt. :( Csak otthon tudtam megnézni jól a terméket, és kiderült, hogy fake. Kicsi, a doboz teljesen más, mint az eredetinek, a nyaka hosszabb, a fenty felirat pedig ha hozzáérek lejön. Alig van súlya, és nem mágneses. Próbáltam nem vádaskodó hangvételű üzenetekben kérni tőle választ és megoldást akartam találni a helyzetre. Szívesen visszaküldtem volna neki, mert az ára nem "fake" termék ára volt, de ha a felét visszaadja már azzal is megelégedtem volna, de azóta nem ír nekem. Nagyon nem ajánlom :(

Lip Smacker Coca Cola

2016. december 8.
Erina

Az eladó nagyon kedves, barátságos. Visszaléptem a vásárlástól, mert Notinoról több mindent rendeltem, ott találtam ilyen ajakápolókat is, és egyszerűbb volt egy helyről beszerezni. Nagyon megértő volt. Köszönöm szépen 😊 További sok sikert itt az oldalon 😉

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick

2016. április 22.
babciika

Gyorsan egyuttmukodo, kedves, kommunikativ,ajanlom!

Beckham Signature

2015. november 23.