Adás-vétel értékelések, amikben RitaL részt vett

Zoologist Perfumes Bat

2019. szeptember 18.
Annatigris

Rita nagyon alaposan becsomagolva küldte a fújóst, másnak is bátran ajánlom!

Lush Rentless Parfüm

2019. január 1.
allebag2

Gyors, pontos, korrekt eladó. Nagyon köszönöm a parfümöt :-)!

Lush Kerbside Violet Parfüm

2018. április 19.
encimokus

Köszönöm, gyorsan megkaptam a terméket, minden rendben volt++++

Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze

2018. január 28.
hógolyó

Kedves, gyors, megbízható eladó!

Lush The President's Hat

2018. január 15.
noori

Gyors, kedves, megbízható eladó, minden a legnagyobb rendben ment. Ajánlom, nem is kérdés :)

Revolution X Friends Lipgloss Szájfény

2022. február 1.
ViKimi

Sok szeretettel ajánlom Ritát! Egy tüneményes, nagyon kedves partner, a kommunikáció is teljesen rendben van és maximálisan megbízható. Üzleteljetek vele bátran, nem fogtok csalódni! Csillageső ⭐⭐⭐⭐⭐

ColourPop The Child Szemhéjpúder Paletta

2022. február 1.
ViKimi

Rita mondhatni visszatérő vásárló, és ezúttal is minden tökéletesen rendben volt! :-) Sok szeretettel ajánlom őt, csakis jókat tudok mondani róla. Nagyon kedves és kommunikatív, gyors, pontos, maximálisan megbízható partner! 10/10

20% kedvezmény!! Jeffree Star Cosmetics The Gloss

2021. december 27.
ViKimi

Csak ismételni tudom magam. Minden rendben ment ezúttal is! Sok szeretettel ajánlom Ritát mindenkinek, gyors, pontos, kommunikatív, maximálisan megbízható partner.

20% kedvezmény!! Bath & Body Works Strawberry Pound Cake Ultra Shea Body Cream

2021. december 28.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

2021. február 7.
Sziluuun

Gyors kommunikáció, minden rendben ment.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

2020. június 11.
vikofrivia

Minden rendben és gyorsan ment, rugalmas és kedves krémmániás. Köszönöm még egyszer! 😊

Bath & Body Works Twilight Woods Ultra Shea Body Cream

2020. február 17.
Piri11

Rita nagyon kedves, extra kommunikatív és ultra gyors vásárló. Nagyon örülök, hogy jó helyre került ez a finom testápoló. Használd egészséggel! 😊✨

Bath & Body Works Georgia Peach & Sweet Tea Fragrance Mist

2020. február 12.
bobekecske

Kedves, megbízható, kommunikatív vevő, akivel könnyen és gördülékenyen ment az adásvétel bonyolítása. Jó szívvel ajánlom. :)

Bobbi Brown Satin & Caviar Eyeshadow & Long-Wear Gel Eyeliner Palette

2020. február 12.
bobekecske

Bath & Body Works Hot Cocoa Lip Gloss

2020. január 11.
ViKimi

Csak ismételni tudom magam 🙂 Már többször volt szerencsénk egymáshoz és ezúttal is minden rendben zajlott. Nagyon kedves, villámgyors, pontos, maximálisan megbízható partner. Szívesen ajánlom Ritát másoknak is, nyugodtan üzleteljetek vele, 5*-os partner (sőt több!)