Best of Beauty 2019

Adás-vétel értékelések, amikben rozuska részt vett

Estée Lauder Pleasures EDP

2019. március 16.
petra81

Rozuska nagyon kedves, gyors, korrekt Eladó. Szuper parfümöt kaptam. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bvlgari Jasmin Noir EDP, 25 ml szatén tokban

2018. január 4.
adrica

Csak is a legpozitívabbakat tudom írni. Krémmániás életem leggyorsabb vásárlása volt. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm még egyszer!

Dior J'adore EDT 50ml-es

2018. január 3.
kvin

Rugalmas, türelmes és kommunikatív eladó, így nagyon gyorsan össze tudtuk hozni az üzletet. Köszönöm szépen a lehetőséget! Másnak is ajánlom őt nyugodt szívvel.

Cacharel Anais Anais L'original EDT

2017. október 24.
KittiASzuperpocok

Maximalisan megbizhato elado, nagyon szepen koszonom! <br/>Szivbol ajanlom masoknak is a vele valo uzletet.

Sarah Jessica Parker Lovely Sheer EDT

2017. március 31.
ildinyo

Kedves, gyors, rugalmas partner, szívből ajánlom! Köszönöm a cserét!

Givenchy Ange ou Demon

2017. március 22.
Luna1024

Nagyon kedves, kommunikatív, gyors eladó, konkrétan egy nap alatt lebonyolítottuk az "üzletet". :) A helyszínt és az időpontot illetően is nagyon rugalmas volt (ezt köszönöm neked még egyszer!), a parfüm a leírásnak megfelelő állapotban került hozzám, illata kifogástalan. Összességében egy megbízható eladót ismerhettem meg benne, akit jó szívvel ajánlok másoknak is! :)

Guerlain Shalimar Initial L'eau

2017. március 12.
galagonyanya

Szupergyors és abszolút megbízható eladó, gyönyörű parfüm. Köszönöm Zita nevében is! :)

Narciso Rodriguez For Her Delicate Limited Edition EDT

2017. március 4.
a12smuk

Nagyon kedves,korrekt eladó,mindenkinek ilyen partnert kívánok!Köszönöm szépen,imádom:-))

Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum

2017. március 4.
Levendula77

Nagyon kedves, rendes lány. Abszolút megbízható, az üzenetekre hiper gyorsan reagál. Örülök, hogy Nála vásárolhattam. <br/>Mindenkinek ajánlom!

Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum

2016. február 5.
tundur

Tökéletesen zajlott megint minden. :) Boglárka nagyon gyors, kedves, megbízható partner! :) Köszönöm! :)

Cacharel Noa Perle EDP

2019. március 26.
lizuka122

Nagyon köszönöm a vásárlást! Nagyon kedves vevő, ajánlom Bogit mindenkinek!

Kneipp Citromfű & Olíva testápoló és tusológél

2017. március 31.
ildinyo

Kedves, gyors, rugalmas partner, szívből ajánlom! Köszönöm a cserét!

Oriflame Felicity EDT

2014. május 19.
ebria

Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!