Adás-vétel értékelések, amikben Scara részt vett

Cartier Gold Must de Cartier

2021. július 26.
Csillag242

Minden szuperül zajlott. Az eladó nagyon kedves és villámgyorsan megkaptam a finom illatot és az ajándékot. Ezúton is nagyon szépen köszönöm! ❤️ <br/>

Prada Infusion D'Iris Absolu EDP

2021. március 11.
Myrtle

Nagyon korrekt, maximálisan megbízható krémmániás.

Kenzo Flower by Kenzo L' Elixir

2020. december 14.
mariasoros

Gyoer, pontos, kedves krémmániás. Öröm vele üzletelni.

Klorane Zabtej Sampon Gyakori Hajmosásra + Hajerősítő sampin

2020. december 13.
knucker

Minden rendben volt! Gyors, pontos, megbízható eladó! Köszönöm!

Shiseido Waso Clear Mega-Hydrating Cream + Cleanser

2020. október 26.
Hedonist78

Minden rendben zajlott, köszönöm szépen

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel + Natics Claire

2020. augusztus 24.
Korsolya

Minden rendben volt az üzletkötés során! Megbízható, pontos, készséges, extragyors, jól és gyorsan kommunikáló partnert ismerhettem meg! Meleg szívvel ajánlom Őt mindenkinek!

Lolita Lempicka Elle L'aime A La Folie EDP - tester

2020. június 3.
pacsirta17

Minden elképesztően gyorsan,gördülékenyen ment,szinte egyik napról a másikra lezajlott az adás-vétel,és kifogástalan terméket kaptam!😊 <br/>Mindenkinek ajánlom Evelint!☺️

Joop! Le Bain

2020. május 8.
Kovi

Kedves és gyors eladó. Csak ajánlani tudom. Köszönöm az illatot, tökéletes.

Gucci Guilty Eau for Her

2020. március 14.
Nightfallzone

Minden remekül ment

Bvlgari Aqva Divina for Women EDT 25 ml.

2021. január 26.
Honeyhair

Részemről minden teljesen rendben volt. Kedves, pontos, megbízható vásárló, kiváló kapcsolattartó, abszolút pozitív! +++++ Köszönöm ezúton is a vásárlást!

Becca x Chrissy Teigen Endless Bronze & Glow

2020. november 7.
Macskapofa

Minden szuperül zajlott. Köszönöm a vásárlást! :)

Montale Oudmazing - fújós

2020. október 9.
chamo

Természetesen minden rendben volt. És még a postát is kihagytuk a mókából :)

H&M Santalum EDP

2020. június 30.
evispice

Bátran ajánlom mindenkinek! Minden rendben ment, kedves, gyors és pontos partner. Köszönöm!

Dior Forever and Ever fújós eladó

2020. március 10.
nygigi

Minden rendben zajlott! Ajánlom! :)

Daniel Sandler Watercolour Blush - Golden Glow

2019. november 21.
DorkaBazar

Minden rendben ment; kedves, gyors vevő :) Super kooperatív :) Köszönöm!

Bruno Banani Woman EDT

2019. október 19.
xszemyx

Figyeljél már, valakinek van ám élete is, nem az e-mailjeit nézegeti 10 percenként. Azért kaptam negatív értékelést, mert nem válaszoltam neked azonnal, illetve mert nemzeti ünnep alatt nem nyittattam ki a postát, hogy elküldjem neked a csomagot?! Nonszensz. Mehetsz amúgy a csomagért, mert bizonyára megérkezett. Nagyon kérlek, ne vásárolj tőlem többször, sőt, más itteni eladóktól se, mert amúgy nem ez a fő profilunk. Dolgozunk, és képzeld!!! A postára legtöbbször nem tudunk azonnal mindent elhajítva rohanni, slussz poén, hogy akkor van nyitva, mikor a mi munkaidőnk is ketyeg. Ha azonnal akarod a parfümöt, menj el egy drogériába és vedd meg háromszoros áron! <br/>A legalapvetőbb megértés és türelem a másik felé elsajátítandó, javaslom ezek gyakorlását. Minden egyéb eladásom értékeléséből kiderül, hogy nem vagyok megbízhatatlan, sőt... Pusza

Maria Nila Stockholm Head & Hair Heal Sampon 100 ml

2019. október 12.
sajtosszenya

Nagyon kedves, korrekt, megbízható partner. Gyorsan és egyértelműen kommunikál, az átadás-átvétel is a megbeszéltek szerint, rendben zajlott

Calvin Klein Ck In 2 U For Her edt 50 ml

2019. szeptember 3.
parfumvilag

Nagyon kedves megbízható vevő. Minden a megbeszéltek szerint zajlott az adás-vétel során! Köszönöm! :)

ÚJ Morphe Brushes Mini Highlighter SPARK

2019. augusztus 25.
gaimanna

Gyors, kommunikatív, megbízható vevő, maximálisan ajánlom! :)