Adás-vétel értékelések, amikben silence részt vett

Anomalia Paris Sabrage EDP + Fragrance du Bois Sirène - minták

2024. június 20.
jakarika

A mesékben a TÜNDÉRKERESZTANYÁK olyanok lehetnek mint Betti. Maximális 5 csillag

By Kilian Forbidden Games - gyári travel

Nelia

Minden rendben volt, kedves, megbízható, kommunikatív, gyors eladó, ajánlom mindenkinek, köszönöm szépen!

Sora Dora Jany EDP + Sora Dora Mandorle EDP + Sora Dora Mallow EDP - minták

Nelia

Anomalia Paris Abed EDP + Anomalia Paris Entre-Acte EDP + Anomalia Paris Jardins Humanistes EDP

The Merchant of Venice Maria Callas + Claudio Zucca Parfums Eden Amber - minták

Nelia

Nagyon kedves, gyors, megbízható eladó, ajánlom mindenkinek!

Les Liquides Imaginaires Dom Rosa Millésimé + Les Liquides Ame du Coeur - minták

Nelia

Nagyon kedves, gyors, megbízható eladó, ajánlom mindenkinek!

Unique'e Luxury Zen'gi + Unique'e Luxury Crush on me - minták

Nelia

Minden rendben ment, megbízható, kedves eladó!

Le Couvent Maison de Parfum Agapi + Le Couvent Mimosa + Le Couvent Nubica - minták

Nelia

Minden rendben ment, megbízható, kedves eladó!

Widian by AJ Arabia Gold II + Baniyas - minták

Nelia

Kedves, megbízható, gyors eladó. Ajánlom.

Anfas Salam + Anfas Gaya - minták

Nelia

Kedves, megbízható, gyors eladó. Ajánlom.

Giardini di Toscana Bianco Latte EDP - 100 ml

2024. június 3.
Stefi.M

Minden a legnagyobb rendben ment, szupergyors adás-vétel, köszönöm szépen a vásárlást!:) <3

Parfums De Marly Oriana

2024. április 27.
jakarika

Silence a legtündéribb Krémmániás , akivel eddig találkoztam. Kedves, figyelmes, gondossága mindenre kiterjed, még a csomagolása is egy igazi műalkotás. Az illatok hibátlanul érkeznek, érezhető rajtuk , hogy szeretetben volt részük. Köszönöm, maximális 5 csillag.

Üvegében!Le Labo Santal 33 EDP

2023. november 8.
Abidel

Többször is volt egymáshoz szerencsénk. 😊 Nagyon kedves és barátságos krémmániás partner, öröm vele “beszélgetni” is! Örülök, hogy megismerhetek ilyen kedves embereket, még ha virtuálisan is. 🤗

1x10ml fújós 🩵 Carthusia A'mmare EDP

2023. október 28.
PepsiLeParfum

Cseréltünk és nagyon köszönöm a lehetőséget! 😊 minden rendben zajlott. Kedves, megbízható krémmániás. Köszönöm a beszélgetést is!

20db 2ml Parfümszóró

2023. augusztus 21.
sheder5

Minden a megbeszéltek szerint zajlott.

By Kilian Roses on Ice

2023. július 28.
KezdoManias

Nagyon köszönöm a vásárlást - mindig nagy öröm Silence-vel "találkozni". Megbízható, nagyon kedves krémmániás!

Paco Rabanne Invictus Aqua EDT

2023. május 29.
Parfum28

Ajánlom

Üvegében!Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic

2023. június 13.
zoraima

Mit mondhatnék...😊 Nagyon szeretem ezt a Nőcit 🩷🩷🩷 bizony... az adás-vételeken túl többet érnek már nekem a mi kis diskurzusaink, beszélgetéseink. ❤️🎀Köszönök Neked mindent! Millió csillag és millió puszi 🌟🌟🌟🌟🌟 Várom a következő 'talit' 🫶

Xerjoff Cruz Del Sur II

2023. május 2.
kadarszabina

Minden rendben zajlott. Gyors, pontos vevő. <br/> <br/>Szeretettel ajánlom őt másoknak is! :) <br/>

Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40 ml

2023. február 18.
Frézia

Szuper cserepartner, nagyon kedves, megbízható, örülök, hogy megismertem. Köszönöm a cserelehetőséget, és szívből ajánlom😊