Adás-vétel értékelések, amikben silence részt vett

Clinique Pop Lip Colour + Primer Rúzs - 06 Poppy Pop

2022. augusztus 9.
picur160

Nagyon kedves, gyors eladó.

Lancome Rénergie Nuit Multi-Lift Éjszakai Krém 15 ml

riatai

Betti nagyon kedves, megbízható, gyors pontos eladó. Ismét köszönöm szépen! Szeretettel ajánlom Őt!

Essie Körömlakk - Cute as a button (73)

riatai

Betti nagyon kedves, megbízható, gyors pontos eladó. Ismét köszönöm szépen!

OPI Körömlakk (Kréme de la Kremlin)

riatai

Betti nagyon kedves, megbízható, gyors pontos eladó. Ismét köszönöm szépen!

ÜVEGÉBEN! - Moresque Jasminisha

2022. július 21.
PepsiLeParfum

Ismét minden rendben volt! Nagyon boldog vagyok, köszönöm!!!!

Giorgio Armani My Way Floral EDP - gyári minta

2022. június 30.
xszemyx

Kedves, készséges eladó, aki igyekszik a vevő kedvében járni. :)

Moresque Scarlet Rouge EDP - fújós

2022. június 28.
AgiVillo

Gyors, kedves , kommunikatív, precíz eladó . Szívből ajánlom !

ÜVEGÉBEN! - Moresque Scarlet Rouge EDP

2022. június 19.
Currypie

Minden rendben volt, Sot: Olyan szep csomagolasban jott, mintha karacsony lenne igy nyaron🥰 ezuton is koszonom! 🤗

4 db gyári illatminta egyben (Lancôme Idole Nectar EDP, Giorgio Armani My Way Intense EDP, Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP, Tiffany & Co. Rose Gold EDP)

2022. június 16.
sean

Ezúttal is minden rendben volt: gondos csomagolás, gyors feladás, hibátlan termékek, barátságos kommunikáció. Köszönöm szépen!

Essie Körömlakk - Peach Daiquiri (72)

2022. június 17.
pihike

Kedves, aranyos, gyors, csupa-csupa pozitív élmény volt a Tőle történő vásárlás. 😘 Ajánlom mindenkinek.

BDK Parfums Gris Charnel

2020. május 31.
niki84balazs

Millió csillag, Bettinek, az egyik legkedvesebb parfum imadonak! Gyors, megbízható, kommunikativ , üdítő vele levelezni, üzletelni!!😘

Byredo Pulp 2 ml minta

2020. május 31.
peppi

Nagyon kedves, megerto. nem jött ossze a dolog, az en hibámból, ezt maximalis megertessel fogadta. elnezest es meg egyszer köszönöm!

Thierry Mugler Aura Sensuelle 50 ml EDP

2019. november 20.
pecsike

Minden rendben ment, köszönöm szépen! :)

Jean Paul Gaultier Classique Cabaret EDP

2019. július 29.
BViki22

Ő az eddig legkedvesebb, legaranyosabb ember, akivel itt a Krémmánián találkoztam! :) Nagyon kommunikatív és segítőkész volt, ráadásul hiába ajánlottam fel, hogy a postaköltséget ajándékba adom, ráadásul ráér majd csak a csomag megérkezése után utalni, ő ragaszkodott hozzá, hogy kifizesse az egészet, méghozzá azonnal. Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom őt vevőként és eladóként is, szuper jófej! :)

MÁRCIUSI AKCIÓ! 2ml, 3 ml üveg parfümszóró

2019. március 19.
szawai

Betti személyében egy nagyon kedves, lelkes és villámgyors hölgyet ismerhettem meg.Remélem, még találkoznak útjaink a Krémmánián :) Ezúton is köszönöm a vásárlást! Szeretettel ajánlom!

Keresem!Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

2019. január 14.
Kyttana88

Minden rendben volt! 😊😊

Lancôme Hypnose edp 75 ml

2018. december 17.
parfumvilag

Nagyon kedves, megbízható Krémmániás. Minden a megbeszéltek szerint zajlott az adásvétel során. Szívből ajánlom mindenkinek! Sok-sok csillag!

Dior Hypnotic Poison EDP

2018. december 9.
illatvarázs*

Kedves, korrekt, gyors, kommunikatív partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Köszönöm! +++++

Silence, boldog karácsonyt! 🎄🎁😘

2018. december 11.
karaibrahimgil

Bettivel egy csere kapcsán kezdtünk el levelezni. Hálás vagyok, hogy megismerhettem. 🙏 Tudom, hogy a 🎁 fújósokkal csak tovább rontom a parfümmániáját, de talán nem haragszik meg rám. 😉 Üzleteljetek Bettivel bátran, tőle csak kiváló minőségű termékeket, kedvességet és szeretetet kaphattok! ⭐⭐⭐⭐⭐

Dior Addict EDP

2018. december 2.
szercsi32

Minden rendben ment, tökéletes krémmániás partnert ismerhettem meg. Csakis ajánlani tudom ++++++++++