Adás-vétel értékelések, amikben silence részt vett

ÜVEGÉBEN! - Moresque Scarlet Rouge EDP

2022. június 19.
Currypie

Minden rendben volt, Sot: Olyan szep csomagolasban jott, mintha karacsony lenne igy nyaron🥰 ezuton is koszonom! 🤗

4 db gyári illatminta egyben (Lancôme Idole Nectar EDP, Giorgio Armani My Way Intense EDP, Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP, Tiffany & Co. Rose Gold EDP)

2022. június 16.
sean

Ezúttal is minden rendben volt: gondos csomagolás, gyors feladás, hibátlan termékek, barátságos kommunikáció. Köszönöm szépen!

Essie Körömlakk - Peach Daiquiri (72)

2022. június 17.
pihike

Kedves, aranyos, gyors, csupa-csupa pozitív élmény volt a Tőle történő vásárlás. 😘 Ajánlom mindenkinek.

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk (Don’t Let The Dead Bite)

2022. június 17.
pihike

Nagyon kedves eladó. Csak jókat tudok írni róla. Mindenkinek ajánlom. <br/>

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

2022. június 18.
Allie20

Nagyon kedves és nagyon segítőkész. Az ízléses csomagolásért külön plusz pontot adnék, ha tudnék. 🙂 Jövök máskor is

Hermès Un Jardin Sur Le Nil EDT

2022. június 9.
Kittike77

Betti a TÖKÉLETES eladó: hihetetlenül kedves, figyelmes, gyors, megbízható. Még ajándékokkal is kedveskedett, ami nagyon jólesett, még egyszer köszönöm!!! Öröm volt vele a vásárlás. :-)

Thierry Mugler Angel Nova EDP

2022. június 8.
eheiszki

Betti tündér eladó! Ismét minden tökéletes volt! 🍒

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Szájkontúrceruza - 18 Nude

2022. június 3.
szawai

Szeretettel ajánlom Bettit, most is minden rendben, villámgyorsan ment. Ezúton is köszönöm a meglepit! 😘

ÜVEGÉBEN! - Byredo Mojave Ghost EDP + ajándék díszdobozzal!

2022. június 6.
PepsiLeParfum

Nagyon kedves, gyors, megbízható eladó, szuper termékekkel!! Minden a leírásnak megfelelően!! Mindenkinek szeretettel ajánlom Silence-t!🤗🙏

OPI Muppets Most Wanted Collection Körömlakk (Not Like The Movies)

2022. június 6.
PepsiLeParfum

Carolina Herrera Good Girl EDP

2018. december 2.
szercsi32

Minden rendben ment, tökéletes krémmániás partnert ismerhettem meg. Csakis ajánlani tudom ++++++++++

Dior Addict EDP 2014

2018. december 2.
szercsi32

Dior Addict EDP 5/10 ml

2018. november 28.
Fanika

Minden rendben ment. Köszönöm szépen!

Dior Poison Girl

2018. november 28.
Mufurcka

Minden rendben ment, használd egészséggel a parfit!

Üveg Parfümszóró

2018. november 18.
Terka25

Villàmgyors , kedves vásárló , bátran ajànlom .

Foglalt silence-nek! DKNY Be Delicious

2018. november 2.
karaibrahimgil

Örülök, hogy megismerhettem Bettit. Kedves, megbízható, gyors és lelkiismeretes cserepartner. Biztos vagyok benne, hogy lesz még krémmániás "pályafutása", ami alatt ismét találkozni fogunk. ☺

Kenzo Jungle L'Elephant EDP üvegében

2018. november 2.
havana74

Betti nagyon kedves, közvetlen, kommunikatív Lány, örülök, hogy megismerhettem Őt. Szívből ajánlom! :-)

Escada Taj Sunset 2017-es

2018. október 20.
Asianlover

Nagyon kedves KM-est volt alkalmam megismerni, még egyszer köszönöm a vásárlást és ajánlom Őt mindenkinek!

10 ml-s parfümszóró

2018. október 16.
Verona5

Végtelenül kedves, nagyon precíz és gyors vevő silence, pikk-pakk lebonyolítottunk az adás-vételt! Nagy szeretettel ajánlom a KM-es társaknak! Sok csillagocska! :)