Adás-vétel értékelések, amikben starkadri részt vett

Chanel Allure, Gucci, Armani, Jasmin noir, Alien, CK

2017. május 17.
calendula88

Sajnos az én levelezőrendszerem hibájából nem volt egyszerű a kommunikáció,így nagyon szépen köszönöm a türelmet. Nagyon nagyon megbízható és kedves lány az eladó,csakis ajánlani tudom!! :)

NYX Soft Matte Lip Cream Antwerp

2017. január 11.
Anheszenamon

Kedves, kommunikatív és megbízható eladó! Minden rendben és gyorsan zajlott.

MAC Rúzs Sushi Kiss

2016. augusztus 20.
ViKimi

Mindennel maximálisan elégedett vagyok, gyors, pontos, korrekt eladó, a termék pedig szuper!! Köszönöm!! *****

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder 5db

2016. július 23.
panka71

Nagyon szép az áru, rendben megérkezett. Adri kommunikatív, minden rendben ment.

MAC Wash and Dry Highlight Powder Bobbi rúzs

2016. május 6.
cludi

Nagyon szépen köszönöm! :)

MAC Velvet Teddy-t KERESEK :)

2016. március 11.
erika81

Ismételten minden a legnagyobb rendben ment! Mindent köszönök! :)

MAC Rúzs

2016. február 1.
Anheszenamon

Kedves, megbízható eladó, a termék pedig gyönyörű. Maximálisan pozitív.

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

2015. szeptember 6.
zsofikjry

Minden rendben volt a cserével! Adri nagyon kedves,rugalmas es kommunikatív eladó, ajánlom mindenkinek! És ezúton is köszönöm! :)

MAC Rúzs - MAC Red

2015. szeptember 18.
Aimet

Adri cserepartnerként is tökéletes, bátran ajánlom mindenkinek :)! természetesen 5 ezer csillag :)

Gucci Rush 2

2015. szeptember 1.
bobekecske

Sajnos végül nem tudtunk megállapodni, de az eladó kedves és kommunikatív, szívesen üzletelnék vele a jövőben. :)

Tarte Mermaid ecsetek

2021. december 8.
ViKimi

Minden a legnagyobb rendben ment! Nagyon kedves és kommunikatív, maximálisan megbízható, szuper partner!! Sok szeretettel ajánlom Adrit másoknak is :)

1500 Ft Clinique Anti-Blemish Solutions BB Cream SPF40

2019. március 19.
Nagyer

Nagyon flottul zajlott az adás-vétel. Kedves és kommunikatív vevő. Ajánlom :-)

MAC Pro Longwear Korrektor

2019. február 5.
Zsolci

Minden rendben ment.

2.790.- Új! Clinique Anti-Blemish Solutions BB Cream SPF40

2018. május 10.
Quebeck

Nagyon kedves, megbízható krémmániás partner :) Ezúton is köszönöm a vásárlást :)

Uriage Bariésun Száraz Olaj Spray SPF30

2017. december 6.
megamelon

Ha előbb olvasom el az értékeléseket akkor nem csodálkozok...kialkudott egy olcsóbb árat, majd eltűnt 1 hétre, aztán megbeszéltünk egy időpontot, majd megint nem jelentkezett. Ehhez már kell egy értelmi színvonal, hogy valaki ne tudja közölni, hogy bocsi mégsem vásárolom meg mert nem kell...felháborító és szomorú!

MAC Bold & Bad Lash Szempillaspirál

2017. december 4.
eperkeszederke

Csak ismételni tudom önmagam:) Minden rendben volt, pikkpakk lerendeztuk az adás-vételt. :)) megbízható vevő!

Clinique Superbalanced Makeup teint équilibre parfait

2017. december 4.
eperkeszederke

Gyorsan, gördülékenyen ment minden! Nagyon kedves, megbízható vevő, szívből ajánlom! :))

Givenchy Pi For Men

2017. július 12.
Lapo

Természetesen bármi közbe jöhet egy vásárlással kapcsolatban amitől mégsem lehet aktuális.. megérti szerintem bárki..de a leütés és konkrét találkozási adatok és időpont konkretizálása után, a 3 napig semmi válasz helyett jobban esett volna egy "köszönöm, de mégsem kérem" üzenet.

Biobaza Sun Therapy Méhviaszos Ajakbalzsam-új!

2017. június 9.
Timmon

Nagyon kedves, gyors és megbízható vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom! +++++

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

2017. március 27.
Laurencia

Minden a megbeszéltek szerint ment, köszönöm a vásárlást!