Adás-vétel értékelések, amikben Szandika12 részt vett

Még nincsen értékelés.

Oriflame The One WonderLash Szempillaspirál - Ünnepi Kiadás

karaibrahimgil

Az adásvétel nem jött létre a kommunikáció elégtelensége és nem fizetés miatt.

Yves Rocher Plaisir Nature Olíva-Keserűnarancs hab- és tusfürdő, testápoló és fürdőtabletta

karaibrahimgil

Nagyon örülök, hogy nem engedtem az utánvétes fizetés kérésének, így csak annyi károm származott az eladás jóváhagyásából, hogy az 5 termékből álló csomag bedobozolva várt majd' 2 hetet (az időveszteséget nem említve, amelyet a kétoldalú kommunikációért esdeklő levelek írásából és a hirdetések ismételt feltöltéséből eredtek.) Úgy gondolom, hogy ha valaki meggondolta magát, azt is meg lehetne beszélni. Próbáltam nyitni, de erre a magatartásra nem tudok 1 csillagnál többet adni.

Ajándék minta! Sebamed tusfürdő pH 5.5

karaibrahimgil

Szandi augusztus 29-én, tehát 10 napja ütötte le két termékemet + egy ajándékot. Az első nap kedves és kommunikatív volt, és jelezte, hogy csak hétfőn tud utalni. Aztán se kép, se hang 8 napig. Megkérdeztem tőle, tényleg szeretné-e a termékeket, vagy mi a probléma. 2 napja válaszolt, hogy megpróbál utalni. Megint semmi... Ha változna a helyzet, a többi véleményt aszerint írom meg, de egyelőre sajnos nem tudom vásárlóként ajánlani.